Szczegóły

Tes 32 to chyba najbardziej rozpoznawalny jacht na całych Mazurach. Jego charakterystyczny kadłub widać już z daleka. Jest to do tej pory największy jacht żaglowy z całej serii stoczni Tes Yacht. Jednostka została zaprojektowana przez znanego konstruktora Tomasza Siwika głownie z naciskiem na komfort i wygodę. Jacht cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno wśród żeglarzy jak i firm czarterowych, mimo tego iż projekt pochodzi z 2002 r. Świadczy to na pewno o nieprzemijalności tego modelu. Jeden z Tesów należy nawet do znanej aktorki Doroty Kamińskiej popularnej przede wszystkim z roli w serialu ,,Klan”.

Tes 32 Inka to na pewno jacht bardzo wygodny i komfortowy. Posiada on 3 wygodne zamykane kabiny i bardzo bogate wyposażenie. Ster strumieniowy ułatwi manewrowanie w portach, a Tv zapewni rozrywkę podczas niepogody. Kolejnym atutem naszego Tesa jest bardzo dobrze wyposażony kambuz. Znajdziesz tam wszystko co potrzebne do przygotowania posiłków: zlew, kuchenkę gazową, lodówkę a nawet mikrofalówkę. Cały jacht jest ogrzewany wydajnym systemem Truma. Jacht posiada oczywiście wyposażenie obowiązkowe takie jak: koło ratunkowe, kapoki odpowiadające ilości załogi czy gaśnicę. W naszym magazynie posiadamy również kapoki dla małych dzieci.

Przed każdym wynajmem jachtu każda jednostka jest dokładnie sprawdzana, sprzątana i dezynfekowana. Wszystko po to byś czuł się bezpiecznie i komfortowo. Weź ster w swoje ręce i zapomnij o problemach życia codziennego, z nami poczujesz piękno i spokój Mazur. Zapraszamy do rezerwacji czarteru!

 

Dane techniczne

Długość całkowita: 9.69 m
Szerokość: 2.98 m
Zanurzenie min/max: 0.46 / 1.65
Liczba koi: 8+2
Max liczba miejsc: 9
Liczba kabin: 3
Wysokość w kabinie: 1.95 m
Zbiornik(i) na wodę: 150 l
Wysokość masztu: 12.5 m
Powierzchnia żagli: 35.0 m2
Silnik zaburtowy: 20 KM

Wyposażenie

Wyposażenie dodatkowe:

 • Koło sterowe
 • Silnik z manetką
 • Ster strumieniowy
 • Echosonda
 • Ogrzewanie WEBASTO
 • Lodówka WAECO
 • Mikrofalówka
 • Tv

Wyposażenie standardowe:

 • Sztywny sztag z windą i bramą do kładzenia masztu
 • Grot na pełzaczach z Lazy Jack’iem
 • Komplet środków ratunkowych
 • Sztormreling, kosz dziobowy i rufowy, kaczy dziób
 • Tent (namiot bomowy), stolik kokpitowy
 • Fały sprowadzone do kokpitu
 • Kompletny kambuz z butlą i kuchenką gazową
 • Zlewozmywak z pompką
 • Akumulator, oświetlenie wnętrza
 • Wc chemiczne z płynem do zalania
 • Jacht Casco z ubezpieczeniem silnika, rzeczy osobistych  załogi  oraz OC prowadzącego

Najczęściej zadawane pytania

Czy postój jachtu Tes 32 w porcie macierzystym jest darmowy?

Tak, postój jachtu Tes 32 w naszym porcie macierzystym jest darmowy. Do Państwa dyspozycji oddajemy: duże i wygodne miejsca cumownicze, wodę i prąd na kei, sanitariaty oraz możliwość wyrzucenia odpadów. W porcie mogą stać Państwo przez cały czas trwania czarteru.

Gdzie mogę zostawić samochód czarterując od Państwa jacht Tes 32?

Zalecamy Państwu skorzystanie z parkingu znajdującego się w naszym porcie. Parking jest dodatkowo płatny, kosztuje około 100 zł za tydzień. W dniu odbioru jachtu na czas wypakowania bagaży z samochodu mogą podjechać Państwo niemalże pod samą keje. Następnie należy udać się na miejsce wyznaczone przez obsługę portu. Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalne wózki służące do przetransportowania rzeczy z samochodu na jacht.

O której godzinie można wejść na jacht?

Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego jachty staramy wydawać się możliwie jak najszybciej. W obecnych czasach mając na uwadze Państwa zdrowie i bezpieczeństwo każdy z naszych jachtów jest dodatkowo dezynfekowany i ozonowany. Procesy te są długotrwałe, dlatego odbiór jachtu w pierwszy dzień czarteru może się opóźnić. Standardowo jachty wydajemy sukcesywnie od godziny 15:00 do około godziny 20:00. Należy wziąć pod uwagę, iż to, że jachty wydawane są od godziny 15:00 nie oznacza, że wszystkie załogi mogą wejść na pokład już o godzinie 15:00. Z góry dziękujemy Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość.

Istnieje możliwość wykupienia usługi wydania jachtu do godziny 13:00 – koszt 150 zł, wymagane potwierdzenie dostępności.

Czy jacht po czarterze musi zostać posprzątany?

Nie, w naszej firmie czarterowej jachty sprzątane są przez firmę sprzątającą. Po czarterze jachtu wystarczy sklarować ożaglowanie i olinowanie, należy również zostawić czyste naczynia.

Czy mikrofalówka na jachcie Tes 32 działa na 12v?

Nie, w odróżnieniu np. od lodówki aby na jachcie Tes 32 Inka skorzystać z mikrofalówki trzeba być podpiętym do prądu.

Czy lodówka na jachcie Tes 32 działa na 12v?

Tak, lodówka na jachcie Tes 32 Inka działa na 12v. Mogą korzystać z niej Państwo podczas całego okresu trwania czarteru, bez względu na to czy znajdują się Państwo jachtem w porcie czy też nie. Należy jednak systematycznie monitorować stan naładowania akumulatorów, napięcie nie powinno spaść poniżej 12,5V. Jeżeli maja Państwo zamiar na noc stać jachtem na dziko lub w porcie bez możliwości podłączenia jachtu do prądu to zaleca się wyłączenie lodówki na noc.

Jak wygląda wnętrze jachtu Tes 32 Inka?

Wnętrze jachtu Tes 32 Inka zostało podzielone na 3 części: mesę i kambuz, zamykane kabiny sypialniane oraz toaletę. Jacht Tes 32 Inka posiada 3 zamykane kabiny – kabinę na dziobie oraz dwie kabiny na rufie. Dodatkowo 4 osoby mogą spać w mesie.

Mesa jachtu Tes 32 jest bardzo przestronna. Wchodzimy do niej schodząc po zejściówce. Po wejściu naszym oczom ukaże się stół oraz kanapy usytułowane na przeciwko niego. Po prawej stronie od zejścia znajduje się kuchnia czyli kambuz. Kambuz na jachcie Tes 32 jest mały, ale bardzo praktyczny. Znajdziemy tam sporą liczbę schowków, lodówkę, kuchenkę ze zlewozmywakiem oraz mikrofalówkę. Mikrofalówka na jachcie Tes 32 działa jeżeli jacht jest podpięty do prądu. Na kanapach przy dużym stole w mesie jachtu Tes 32 wygodnie usiądzie cała załoga. Kanapy te można przekształcić w dwa dwuosobowe łózka. Wówczas na jachcie może spać nawet 10 osób – 6 w kabinach i 4 w mesie. Pod kanapami znajdują się przestronne bakisty.

Kabiny na jachcie czarterowym Tes 32 są stosunkowo wygodne. Kabina na dziobie jest największa i różni się nieco od dwóch identycznych kabin rufowych. Znajdziemy w niej spore trójkątne łóżko, szafkę, bakisty oraz duży otwierany luk zapewniający odpowiednie oświetlenie i wentylacje. Kabiny na rufie są nieco mniejsze również zostały one wyposażone w szafki oraz bakisty znajdujące się pod materacami. Wszystkie kabiny posiadają wylot ciepłego powietrza z systemu ogrzewania.

Łazienka na jachcie Tes 32 znajduje się na lewej burcie. Została wyposażona w WC chemiczne oraz umywalkę.