Sprawdź dostępność jachtu Opinie

Szczegóły

Antila 27 Bradl

Antila 27 to chyba najpopularniejszy jacht na całych Mazurach i w Polsce. Po mazurskich wodach pływa ich kilkaset, a liczba ta nieustannie rośnie. Jednostka została zaprojektowana przez Michała i Adama Orycha w 2009 r. z myślą o maksymalnym komforcie, obszerności wnętrza i prędkości jachtu. Dziś wiadomo, że był to istny strzał w dziesiątkę. Model pozwolił rozwinąć skrzydła stoczni Antila Yacht i sprawił, że jest ona dziś jedną z największych w Polsce. Od 2013 r. jacht jest produkowany również w wersji 3 kabinowej. Taka właśnie jest Nasza Antila 27 FAMILY Bradl.

Antila 27 Bradl to jacht bardzo wygodny, pojemny i komfortowy. Niewątpliwą zaleta są aż 3 wygodne zamykane kabiny posiadające ogromną liczbę różnego rodzaju schowków pozwalających przechować znaczną część bagażu. Każda kajuta została wyposażona w otwierane okno zapewniające odpowiednią wentylację. Ogrzewanie przestrzeni mieszkalnej zapewni Państwu wydajny system Truma. W kambuzie znajdziemy wyposażenie takie jak: dwupalnikowa kuchenka gazowa, zlewozmywak czy pojemna lodówka otwierana od góry. Mesa jachtu jest jasna i przestronna. Przy stole bez trudu zasiądą wszyscy uczestnicy rejsu. Jacht jest nie tylko bardzo komfortowy i wygodny ale też na tyle szybki, że nie ustępuje jednostkom takim jak: Maxus 28 czy Hornet 29. Kolejnym atutem dla którego warto do czarteru wybrać Antile 27 jest fakt, iż to najtańszy jacht trzykabinowy dostępny w mazurskim czarterze.

Prawie wszystkie firmy czarterowe na Mazurach mają do zaoferowania Antile 27. Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty?

Wszystkie nasze jednostki przed każdym czarterem są dokładnie myte sprzątane i dezynfekowane. Systematycznie przechodzą również przeglądy. Wszystko po to byś czuł się u nas maksymalnie bezpiecznie i komfortowo. Wybierz nas i przekonaj się że wynajem jachtu na Mazurach to najlepszy pomysł na wakacje.
Zachęcamy do dokonywania rezerwacji!

Rezerwacja online:

Zaznacz na kalendarzu daty, aby sprawdzić cenę lub  zarezerwować jacht

Dane techniczne

Długość kadłuba: 8.24 m
Szerokość: 2.98 m
Zanurzenie min/max: 0.38 / 1.65
Liczba koi: 8+2
Max liczba miejsc: 10
Liczba kabin: 3
Wysokość w kabinie: 1.8 m
Zbiornik(i) na wodę: 150 l
Wysokość masztu: 12.8 m
Powierzchnia żagli: 38.0 m2
Silnik zaburtowy: 10 KM

Wyposażenie

Wyposażenie dodatkowe:

 • Szpryc buda
 • Ogrzewanie TRUMA
 • Lodówka WAECO

Wyposażenie standardowe:

 • Sztywny sztag z windą i bramą do kładzenia masztu
 • Grot na pełzaczach z Lazy Jack’iem
 • Komplet środków ratunkowych
 • Sztormreling, kosz dziobowy i rufowy, kaczy dziób
 • Tent (namiot bomowy), stolik kokpitowy
 • Fały sprowadzone do kokpitu
 • Kompletny kambuz z butlą i kuchenką gazową
 • Zlewozmywak z pompką
 • Akumulator, oświetlenie wnętrza
 • Wc chemiczne z płynem do zalania

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda wnętrze jachtu Antila 27 Family?

Wnętrze jachtu Antila 27 Family jest bardzo wygodne przestronne i komfortowe. Od wnętrza zwykłej Antili 27 różni się tym, że posiada trzy zamykane kabiny zamiast dwóch. W jachcie Antila 27 Family możemy wyróżnić mesę połączoną z kambuzem, trzy zamykane kabiny sypialne oraz łazienkę.

Mesa jachtu Antila 27 to główne, największe pomieszczenie na jachcie. Wchodzimy do niej schodząc po zejściówce. Po wejściu naszym oczom ukaże się duży stół usytułowany w centralnej części jachtu oraz dwie kanapy usytułowane na przeciwko niego. Za stołem znajdziemy wejście do zamykanej kabiny dziobowej jachtu. Patrząc w prawo ujrzymy wejście do toalety, w lewo kambuz. Odwracając się do tyłu i patrząc w stronę rufy jachtu zobaczą Państwo wejścia do dwóch bardzo podobnych kabin rufowych. Na kanapach przy wcześniej wspomnianym stole jachtu Antila 27 wygodnie pomieści się cała załoga jachtu. Na tym jachcie Antila 27 zarówno prawa jak i lewa kanapa jest rozkładana. Po rozłożeniu powstaną dwa dodatkowe dwu-osobowe łóżka. Wówczas w mesie jachtu Antila 27 mogą spać nawet 4 osoby. Na jachcie Antila 27 miejsce pod kanapami zostało wykorzystane. Producent umieścił tam pojemne bakisty, które pomieszczą znaczącą część Państwa bagażu. Dodatkowym miejscem na jachcie Antila 27 przeznaczonym do przechowywania rzeczy są zamykane szafki poprowadzone w mesie wzdłuż burt jachtu. Mesa jachtu jest bardzo dobrze oświetlona zarówno w dzień jak i w nocy. W dzień naturalne oświetlenie wewnątrz zapewnią duże okna poprowadzone wzdłuż nadbudówki jachtu. Z kolei w nocy wydajne i energooszczędne oświetlenie typu LED. Cała mesa jachtu Antila 27 jest również ogrzewana w tym modelu producent zainstalował wydajne ogrzewanie gazowe Truma.

Kambuz na jachcie Antila 27 jest bardzo mały ale i bardzo dobrze zagospodarowany. Znajduje się po lewej stronie jachtu zaraz przy zejściówce oraz wejściu do lewej kabiny rufowej jachtu. Znajdziemy w nim wszystko co potrzebne by w sprzyjających warunkach przygotować śniadanie, obiad lub kolację. Na wyposażeniu: zlewozmywak, kuchenka gazowa, lodówka oraz spora liczba różnego rodzaju schowków przeznaczonych do przechowywania jedzenia oraz zastawy stołowej.

Łazienka na jachcie Antila 27 Family to niewątpliwie najmniejsze pomieszczenie tego jachtu. Za sprawą trzech zamykanych kabin pomieszczenie te musiało zostać znacząco zmniejszone. W porównaniu do jachtu Antila 27 w wersji dwu kabinowej łazienka na jachcie Antila 27 Family jest dużo, dużo mniejsza. W naszym jachcie Antila 27 Family toaleta została wyposażona w WC typu chemicznego, umywalkę oraz trzy otwierane szafki. Dwie znajdują się nad umywalką, jedna pod nią. Dodatkowo specjalnie dla Pań nad umywalka jachtu Antila 27 umieściliśmy lustro. Łazienka na jachcie Antila 27 posiada wylot ciepłego powietrza z ogrzewania.

Kabina dziobowa na jachcie Antila 27 jest wystarczająco wygodna aby komfortowo zmieścić dwie nawet spore osoby. Znajdziemy w niej wygodne trójkątne łóżko, aż 5 zamykanych szafek, otwierany luk nad łóżkiem oraz bakisty umieszczone pod nim. Tak jak każda kabina na jachcie Antila 27, tak i ta posiada wylot ciepłego powietrza z systemu ogrzewania.

Kabiny rufowe na jachcie Antila 27 są w zasadzie takie same. Obydwie posiadają prostokątne łóżko, małą szafkę, spore bakisty pod łóżkiem oraz otwierane okno z widokiem na kokpit jachtu. Co ciekawe rufowe kabiny na jachcie Antila 27 Family są całkiem spore. Niejednokrotnie wielkością przewyższają wielkość kabin na innych nawet 30-stopowych jachtach. Podobnie jak inne kabiny na tym jachcie Antila 27, tak i te posiadają wylot ciepłego powietrza z systemu ogrzewania.

inne ważne informacje:

Czy postój jachtu Antila 27 w porcie Zielona Zatoka w Bogaczewie jest darmowy?

Tak, biorąc jacht Antila 27 z naszej firmy uzyskują Państwo możliwość korzystania z wyznaczonego miejsca w porcie macierzystym – Przystań Zielona Zatoka w Bogaczewie k. Giżycka. W cenie wyznaczone miejsce cumownicze, woda i prąd na kei oraz możliwość wyrzucenia odpadów  z jachtu.

Czy na jachcie Antila 27 znajdziemy kapoki dla dzieci?

Standardowo na jachcie Antila 27, tak jak na każdej naszej jednostce znajdą Państwo zestaw kamizelek ratunkowych w rozmiarze dla dorosłych. Posiadamy jednak kapoki dla dzieci, które w razie potrzeby Państwu doniesiemy.

Jakie dokumenty są wymagane do samodzielnego prowadzenia jachtu Antila 27?

Osoba chcąca samodzielnie poprowadzić jacht Antila 27 powinna posiadać patent żeglarza jachtowego lub inny wyżej postawiony dokument uprawniający do sterowania jachtem żaglowym. Jacht Antila 27 jest łatwy w obsłudze jednak polecamy go na 2-3 rejs.

Czy na jacht Antila 27 można zabrać ze sobą swojego zwierzaka?

Tak, bardzo lubimy zwierzęta, dlatego na naszych jachtach są one dozwolone. Mając jednak na uwadze zadowolenie wszystkich naszych klientów po rejsie na jachcie którym pływał zwierzak wymagana jest dodatkowa dezynfekcja. Usługa jest dodatkowo płatna, szczegóły odnośnie wysokości opłaty znajdą Państwo w naszym cenniku.

Czy jacht Antila 27 musi zostać po rejsie posprzątany? 

Nie, jacht Antila 27 jest po rejsie czyszczony przez wykfalifikowaną obsługę. Po czarterze prosimy jedynie o uporządkowanie olinowania i opróżnienie toalety oraz pozostawieniu czystej zastawy stołowej, czynności te nie są wykonywane w ramach standardowego czyszczenia po czarterze podobnie jak pranie tapicerki.

Opinie

Antila 27 FAMILY Bradl

Ocena jachtu:
9/10
Jakość żeglowania:
10/10
Wyposażenie:
9/10
Wygoda:
9/10
Mariusz Barcz - Antila 27 FAMILY Bradl
Czarter od: 17-05-2023Czarter do: 21-05-2023
Na plus nowe żagle, nowa kuchenka i ogrzewanie.
Ocena jachtu:
8/10
Jakość żeglowania:
10/10
Wyposażenie:
8/10
Wygoda:
8/10
Marek - Antila 27 FAMILY Bradl
Czarter od: 12-08-2023Czarter do: 19-08-2023
Dobrze wyposażony jacht, Posiadał wszystko czego potrzebowaliśmy i był bardzo wygodny. Niezawodny silnik Yamacha. Jacht miał nowe żagle co sprawiało że bardzo szybko pływał. Kontakt z armatorem bez zastrzeżeń. Polecam.
Ocena jachtu:
10/10
Jakość żeglowania:
10/10
Wyposażenie:
10/10
Wygoda:
10/10