Opinie

Szczegóły

Tango 30 Christine II

Tango 30 to luksusowy jacht zaprojektowany przez Andrzeja Skrzata, produkowany głównie na eksport przez stocznię Tango-Yachts. Jacht o klasycznej i nieprzemijalnej linii kadłuba, urzeka swą urodą. Takich słów użyła zagraniczna prasa żeglarska (Die Yacht) opisując Tango 30. Niewątpliwie Tango 30 to najszybszy jacht w swojej klasie. Jacht oferuje największy i najwygodniejszy kokpit ze wszystkich jachtów dostępnych w czarterze na Mazurach. W ofercie firm czarterowych jest tylko 9 sztuk tego unikalnego jachtu.

Tango 30 New Christine II to jacht stworzony dla ludzi ceniących sobie luksus, komfort i wygodę. Jacht ten ma do zaoferowania bogate wyposażenie żeglarskie i bytowe. Na uwagę na pewno zasługują 4 nierdzewne kabestany dwu-biegowe, które znacznie ułatwią czynności takie jak: stawianie/kładzenie masztu czy wybieranie żagli. Kolejnym atutem tej jednostki jest łatwo chodzący miecz, z jego podniesieniem poradzi sobie nawet najmłodszy członek załogi. Mocny ster strumieniowy ułatwi manewrowanie w ciasnych mazurskich portach, a sakwy na fały pozwolą zachować nienaganny porządek. Ciekawym rozwiązaniem jest też na pewno dwu-biegowa talia grota na szynie ułatwiająca obsługę tego żagla. Wnętrze jachtu zostało zbudowane zgodnie z obecnymi trendami. Znajdziemy tam aż 3 zamykane kabiny, mesę, kambuz i toaletę. Mesa jachtu jest bardzo jasna i przestronna, przy stole bez trudu pomieszczą się wszyscy członkowie załogi. Cały jacht jest dobrze ogrzewany i wentylowany, Wszystko to za sprawą wydajnego systemu Eberspacher.

Miło jest nam poinformować, iż posiadamy największą flotę jachtów Tango 30 na Mazurach.

W ofercie 3 jednostki:

Każdy jacht przed przekazaniem w twoje ręce przechodzi dokładny przegląd techniczny, jest dokładnie myty, sprzątany i dezynfekowany. Wszystko po to byś czuł się maksymalnie komfortowo i bezpiecznie. Zarezerwuj czarter już dziś i przekonaj się, że czarter jachtu na Mazurach to najlepszy sposób na wakacje.
Zapraszamy do rezerwacji czarterów!

Dane techniczne

Długość całkowita: 9.50 m
Szerokość: 3.40 m
Zanurzenie min/max: 0.40 / 1.75
Liczba koi: 8+1
Max liczba miejsc: 9
Liczba kabin: 3
Wysokość w kabinie: 1.90 m
Zbiornik(i) na wodę: 260 l
Wysokość masztu: 12.5 m
Powierzchnia żagli: 40.0 m2
Silnik przyczepny: 9,9 KM

Wyposażenie

Wyposażenie dodatkowe:

 • Szpryc buda
 • Ster strumieniowy
 • Nierdzewne kabestany ANDERSEN (2x 40 st dwubiegowe) (2x 16 st dwubiegowe)
 • Ogrzewanie WEBASTO
 • Lodówka WAECO

Wyposażenie standardowe:

 • Sztywny sztag z windą i bramą do kładzenia masztu
 • Grot na pełzaczach z Lazy Jack’iem
 • Komplet środków ratunkowych
 • Sztormreling, kosz dziobowy i rufowy, kaczy dziób
 • Tent (namiot bomowy), stolik kokpitowy
 • Fały sprowadzone do kokpitu
 • Kompletny kambuz z butlą i kuchenką gazową
 • Zlewozmywak z pompką
 • Akumulator, oświetlenie wnętrza
 • Wc chemiczne z płynem do zalania

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda rozkład wnętrza na jachcie Tango 30?

Jacht Tango 30 New Christine II z naszej firmy czarterowej posiada wnętrze wyposażone w 3 zamykane kabiny. Wnętrze tego jachtu jest bardzo jasne i komfortowe. Duże okna na nadbudówce oraz otwierane luki na pokładzie zapewnią wystarczającą ilość naturalnego oświetlenia oraz dopływ świeżego powietrza podczas upalnych dni. Całe wnętrze jachtu Tango 30 zostało zbudowane z bardzo lekkiego prawdziwego drewna okume. Wchodzimy do niego schodząc po zejściówce.

Mesa – po wejściu do wnętrza jachtu Tango 30 w pierwszym momencie naszym oczom ukaże się mesa czyli salon na jachcie. To z tego pomieszczenia wchodzi się do WC oraz zamykanych kabin sypialnianych. Mesa na jachcie Tango 30  została połączona z kambuzem, i razem z nim tworzy jedno pomieszczenie. Mesa jachtu Tango 30 wyposażona jest w rozkładany stół oraz dwie kanapy usytułowane na przeciw niego. Przy stole bez trudu zasiądzie cała załoga. Prawa kanapa jest rozkładana. Po rozłożeniu uzyskujemy dodatkowe dwuosobowe łóżko, wówczas na jachcie Tango 30 w mesie mogą spać aż 3 osoby. Miejsce pod kanapami zostało zagospodarowane, znajdziemy tam sporych rozmiarów bakisty. Dodatkowo w mesie jachtu znajduje się rozdzielnia elektryczna z bezpiecznikami oraz panel sterowania ogrzewaniem. To z tego miejsca włącza i wyłącza się wszystkie urządzenia elektryczne na jachcie.

Kambuz na jachcie Tango 30 usytułowany jest w prawej części jachtu zaraz przy zejściówce. Został on wyposażony w sporych rozmiarów lodówkę, kuchenkę gazową, zlewozmywak oraz dużą liczbę różnego rodzaju schowków. Co ważne nad kambuzem znajduje się otwierany luk, który jest niezbędny podczas gotowania posiłków. Dodatkowo ten jacht Tango 30 wyposażyliśmy w gniazdko znajdujące się zaraz przy blacie.

Kabina dziobowa na jachcie Tango 30 jest stosunkowo wygodna. Znajdziemy tam dwie szafki na ubrania, dwie jaskółki oraz wygodne trójkątne łóżko. Nad łóżkiem znajduje się duże otwierane okno zapewniające naturalne oświetlenie oraz dopływ świeżego powietrza. Warto wspomnieć również o gniazdku 230v oraz dwóch gniazdkach na wejście USB. Z pewnością przydadzą się one gdy zechcą podładować Państwo swój telefon. Tak jak każda kabina na jachcie Tango 30, ta i ta jest ogrzewana.

Kabiny rufowe na jachcie Tango 30 są niemalże identyczne. Znajdziemy w nich wygodne dwu-osobowe łóżka, szafki na ubrania, przestronne bakisty pod łóżkami oraz otwierane okienka. Kabiny te są oczywiście ogrzewane. Warto wspomnieć również o gniazdkach oraz wyjściach USB w które je wyposażyliśmy. Wyjścia USB działają bez względu na to czy jacht jest podpięty do zewnętrznego źródła zasilania.

Łazienka na jachcie Tango 30 New Christine II jest bardzo duża, wygodna i komfortowa. Znajdziemy w niej WC chemiczne, umywalkę oraz szafkę znajdującą się pod nią. Warto nadmienić jeszcze okno, które zapewni odpowiedną wentylację oraz wylot ciepłego powietrza z ogrzewania jachtowego Webasto.

W jakie udogodnienia znajdują się na jachcie Tango 30?

Ten jacht tango 30 posiada wiele praktycznych i ciekawych elementów wyposażenia poprawiających warunki bytowe na jachcie oraz ułatwiających jego obsługę. Przedstawiamy Państwu niektóre z nich:

Rumpel z przedłużaczem – kokpit jachtu Tango 30 jest na prawdę szeroki, dlatego rumpel na tym jachcie Tango 30 zaopatrzyliśmy w długą przedłużkę, z pewnością ułatwi to Państwu sterowanie.

Podnoszony, skrętny silnik na pantografie – na tym jachcie Tango 30 za sprawą płetwy na pawęży oraz podnoszonego silnika można podejść rufą do każdego brzegu. Silnik na tym jachcie Tango 30 jest skrętny co dodatkowo ułatwia manewrowanie tym jachtem w ciasnych mazurskich portach.

Ster strumieniowy – stocznia ten egzemplarz jachtu Tango 30 wyposażyła w mocny dziobowy ster strumieniowy marki Lewmar, z pewnością ułatwi to Państwu wpływanie do portu.

Cztery nierdzewne kabestany – ten jacht tango 30 posiada cztery kabestany w tym dwa samoknagujące. Kabestany szotowe są dwu-biegowe, na jednym z biegów przełożenie wynosi aż 1 do 40 natomiast na drugim 1 do 20.

Dwu biegowa talia grota na szynie – za sprawą tych udogodnień grot na jachcie Tango 30 będzie lepiej dopasowany do wiatru, natomiast jego luzowanie i wybieranie banalnie proste.

Szpryc buda – osłoni Państwa od wiatru oraz umożliwi otwarcie suwklapy podczas deszczu.

Ławeczki na koszach rufowych – chyba każdy lubi na nich przesiadywać, dlatego wszystkie nasze jachty Tango 30 je posiadają.

Ogrzewanie wnętrza kabiny – na wyposażeniu tego jachtu Tango 30 znajduje się ogrzewanie postojowe. Na tym jachcie działa one na diesla, nagrzewa kabinę jachtu metodą nadmuchową. Każda z kabin posiada własny wylot powietrza z urządzenia. Moc pieca grzewczego została odpowiednio dopasowana do jachtu, dlatego ogrzanie wnętrza jednostki zajmuje dosłownie moment nawet przy bardzo niskiej temperaturze zewnętrznej. Na tym jachcie Tango 30 urządzenie grzewcze posiada również funkcję wentylacji.

Ogromny zbiornik wody – na tym jachcie Tango 30 łączna pojemność zbiorników świeżej wody wynosi aż 260 l co z pewnością umożliwi rzadsze zawijanie do portów.

Gniazdka w każdej kabinie – na tym jachcie Tango 30 każda z zamykanych kabin posiada jedno gniazdko 230v oraz po dwa wyjścia USB, ładowanie więc telefonu lub innego urządzenia na tym jachcie będzie mocno ułatwione.

Mamy nadzieję iż wyżej wymienione udogodnienia sprawią, że czarter jachtu Tango 30 będzie dla Państw niezapomnianym przeżyciem na długie lata. 

inne ważne informacje:

Czy mogę stać jachtem Tango 30 w porcie macierzystym za darmo?

Tak, czarterując jacht Tango 30 u nas mają Państwo taką możliwość. Toalety i prysznice znajdujące się w porcie nie są objęte w cenie czarteru.

Czy jacht Tango 30 został wyposażony w kamizelki ratunkowe w małych rozmiarach dla dzieci?

Nie, jednakże jesteśmy w posiadaniu kamizelek ratunkowych dla najmłodszych. Jeżeli więc żeglują Państwo z dziećmi, to prosimy o poinformowanie o tym fakcie osoby wydającej jacht, doniesie ona kapoki idealnie dopasowane do Państwa pociech.

Czy do samodzielnego sterowania jachtem Tango 30 wymagane są uprawnienia?

Tak, sternik chcący samemu sterować jachtem Tango 30 musi posiadać uprawnienia. Mowa tu  o patencie żeglarza jachtowego lub każdym wyżej postawionym dokumentem np. patencie jachtowego sternika morskiego.

Czy na jachcie żaglowym Tango 30 dozwolone są zwierzęta?

Tak jak Państwo kochamy zwierzęta, dlatego akceptujemy je na pokładzie naszych jachtów. Po takim czarterze konieczne jest dodatkowe sprzątanie wykorzystujące specjalistyczną chemie. U nas powyższa usługa jest dodatkowo płatna.

Czy jacht Tango 30 należy wyczyścić po zakończonym czarterze? 

Nie, prosimy jedynie o pozostawienie czystych naczyń oraz o sklarowanie olinowania na pokładzie. Resztą zajmie się nasza obsługa. Chcąc zapewnić wysoki stan czystości naszych jednostek opłata za sprzątanie w naszej firmie jest pobierana obligatoryjnie.

Opinie

Brak opinii dla tego jachtu.