Sprawdź dostępność jachtu Opinie

Szczegóły

Czarter jachtu Antila 30 „MT Elementum” na Mazurach – Poljacht

Antila 30 to najnowszy model radomskiej stoczni Antila-Yacht. Jacht jest kontynuacją udanych linii Antili 27 oraz Antili 33. Jednostka idealnie zapełnia lukę rozmiarową pomiędzy tymi jachtami. Antila 30 została zaprojektowana przez Michała Orycha z myślą głównie o komforcie, bezpieczeństwie i właściwościach nautycznych. Można powiedzieć, że Antila 30 to połączenie wszystkich zalet i wyeliminowanie błędów dwóch jachtów Antili 27 i 33. Jacht jest wygodniejszy od swojej mniejszej siostry a zarazem dużo szybszy od Antili 33.

Nasza Antila 30 „MT Elementum” to najlepiej wyposażona Antila 30 na całych Mazurach i w Polsce. Jacht posiada całe wyposażenie z konfiguracji stoczni Antila-Yachts (wszystko dla twojego komfortu i bezpieczeństwa).

Przed każdym czarterem jachtu na Mazurach w naszej firmie każda jednostka jest dokładnie myta i dezynfekowana. Przechodzi również dokładny serwis. Wszystko po to byś czuł się maksymalnie komfortowo i bezpiecznie. Wybierz czarter jachtu na Mazurach i przekonaj się, że wynajem jachtu to najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu.
Zapraszamy do rezerwacji!

Rezerwacja online:

Zaznacz na kalendarzu daty, aby sprawdzić cenę lub  zarezerwować jacht

Dane techniczne

Długość całkowita: 9.45 m
Szerokość: 3.29 m
Zanurzenie min/max: 0.44 / 1.79
Liczba koi: 8
Max liczba miejsc: 8
Liczba kabin: 3
Wysokość w kabinie: 1.91 m
Zbiornik(i) na wodę: 150 l
Wysokość masztu: 12.2 m
Powierzchnia żagli: 41.0 m2
Silnik stacjonarny: 21 KM

Wyposażenie

Wyposażenie:

Na zewnątrz

 • Drewniane koło sterowe
 • Silnik stacjonarny Yanmar 21 KM
 • Ster strumieniowy Vetus 3,5 KW
 • Echosonda + log Raymarine
 • Kabestan elektryczny Lewmar 40 st
 • Permateek w kokpicie
 • Oświetlenie kokpitu
 • Głośniki w kokpicie
 • Duże bimini
 • Szpryc buda
 • Prysznic kokpitowy z ciepłą wodą

Wewnątrz

 • Ogrzewanie Eberspächer 4 KW
 • Lodówka WAECO
 • WC morskie ze zbiornikiem
 • Prysznic z ciepłą wodą
 • Materace typu Comfort+
 • TV

Wyposażenie standardowe:

 • Sztywny sztag z windą i bramą do kładzenia masztu
 • Grot na pełzaczach z Lazy Jack’iem
 • Komplet środków ratunkowych
 • Sztormreling, kosz dziobowy i rufowy, kaczy dziób
 • Tent (namiot bomowy), stolik kokpitowy
 • Fały sprowadzone do kokpitu
 • Kompletny kambuz z butlą i kuchenką gazową
 • Zlewozmywak z pompką
 • Akumulator, oświetlenie wnętrza

Najczęściej zadawane pytania

jak wygląda wnętrz jachtu Antila 30?

Wnętrze jachtu Antila 30 jest bardzo jasne, funkcjonalne i komfortowe. Jacht Antila 30 z naszej firmy czarterowej posiada 3 zamykane kabiny. Dwie na rufie i jedną na dziobie. Na tym jachcie Antila 30 może wiec spać nawet 10 osób. Wewnątrz jachtu możemy wyróżnić mesę połączoną z kambuzem, łazienkę oraz wcześniej wspomniane zamykane kabiny sypialne.

Mesa jachtu Antila 30 jest stosunkowo przestronna i komfortowa. Jest również bardzo dobrze oświetlona, dzięki dodatkowym oknom umieszczonym na burtach jachtu. Wchodzimy do niej schodząc po zejściówce. Po zejściu naszym oczom ukaże się stół oraz kanapy usytułowane na przeciw niego. Za stołem znajduje się wejście do kabiny dziobowej jachtu. Obracając głowę w lewo dostrzegą Państwo kambuz, w prawo wejście do toalety. Z kolei odwracając się i patrząc w stronę rufy jachtu znajdziemy wejścia do dwóch bardzo podobnych kabin rufowych. Na kanapach przy wcześniej wspomnianym stole w mesie jachtu Antila 30 bez problemu zasiądzie wspólnie cała załoga. Kanapy te są rozkładane, po rozłożeniu powstają dwa wygodne dwu-osobowe łóżka, dzięki czemu w mesie tego jachtu Antila 30 wyśpią się nawet 4 osoby. Przestrzeń znajdująca się pod kanapami została zagospodarowana. Producent jachtu umieścił tam cztery bakisty służące do przechowywania bagażu. Dodatkowo w mesie na burtach jachtu Antila 30 znajdują się jaskółki oraz szafki. Czarterując więc jacht Antila 30 nie powinni mieć Państwo problemu z umieszczeniem bagaży. Mesa jachtu jest oświetlana pasami led umieszczonymi na suficie i pod jaskółkami. Wieczorem całość wygląda bardzo efektownie. Mesa jachtu Antila 30 jest oczywiście ogrzewana, odpowiednią wentylację zagwarantuje otwierany luk znajdujący się nad stołem.

Kambuz na jachcie Antila 30 znajduje się po lewej stronie jednostki. Został bardzo mądrze zaprojektowany, dlatego gotowanie w nim nie powinno nasporzyć Państwu większych problemów. Znajdziemy tam zlewozmywak, dwu-palnikową kuchenkę gazową, lodówkę oraz sporą liczbę schowków na jedzenie i zastawę stołową.

Łazienka na jachcie żaglowym Antila 30 jest mała ale wystarczająco komfortowa. Producent wyposażył ją w WC morskie ze zbiornikiem na fekalia, umywalkę oraz prysznic z ciepłą wodą. W celu zapewnienia odpowiedniej wentylacji w tym pomieszczeniu Nasz egzemplarz jachtu Antila 30 wyposażyliśmy w otwierane okienko.

Kabina dziobowa na jachcie Antila 30 została wyposażona w wygodne trójkątne łóżko z ruchomym postumentem aby wygodnie szło do niej wejść. Pod łóżkiem znajdują się bakisty, po obu stronach od wejścia małe szafki na ubrania oraz jaskółki poprowadzone wzdłuż burt. Cała kabina jest ogrzewana, naturalne oświetlenie oraz dopływ powietrza zapewni otwierany luk. Dodatkowo kabina ta na naszym jachcie Antila 30 została wyposażona w gniazdko 230V oraz po dwa gniazdka USB i 12V.

Kabiny rufowe na jachcie Antila 30 są podobne. Prawa kabina jest minimalnie większa od lewej. Obydwie zostały wyposażone w łóżko, szafkę na ubrania oraz bakisty znajdujące się pod łóżkiem. Kabiny te na jachcie Antila 30 są również ogrzewane. W upalne dni dopływ powietrza zapewnią otwierane okienka z widokiem na kokpit jachtu. W naszym egzemplarzu jachtu Antila 30 znajdują się w nich również gniazdka: 1x 230V, 2x USB, 2 x 12V.

Całe wnętrze jachtu Antila 30 zostało utrzymane w bardzo nowoczesnym stylu. Jakość wykonania wewnętrznej zabudowy jest bardzo wysoka i niczym nie odbiega od zabudów jachtów czołowych światowych producentów takich jak Jeanneau czy Bavaria. Mamy nadzieję, że wewnątrz jachtu Antila 30 będą czuć się Państwo komfortowo.

Jakie udogodnienia posiada jacht Antila 30?

Jacht Antila 30 z naszej firmy czarterowej posiada wiele praktycznych rozwiązań i udogodnień ułatwiających życie na łodzi. Nasz jacht Antila 30 wyposażyliśmy w:

inne ważne informacje:

Czy mogę stać jachtem w porcie macierzystym za darmo? 

Tak, biorąc czarter jachtu z naszej firmy postój w porcie Zielona Zatoka w Bogaczewie mają Państwo w cenie. Do Państwa dyspozycji: stałe miejsce z muringiem, woda i prą na kei oraz możliwość wyrzucenia śmieci z jachtu.

Gdzie mogę zostawić samochód czarterując od Państwa jacht Antila 30?

Samochód na czas czarteru jachtu Antila 30 mogą zostawić Państwo na parkingu znajdującym się w naszym porcie. W dzień wypłynięcia na czas wypakowywania bagaży autem można podjechać praktycznie pod sama keję.

Czy na pokład jachtu Antila 30 mogę zabrać ze sobą psa lub kota?

Tak, czarterując jacht Antila 30 z naszej firmy mają Państwo taką możliwość. Należy jednak pamiętać, że wiąże się to z naliczeniem opłaty za dodatkową dezynfekcje jachtu – 200 zł.

Czy gaz oraz diesel do ogrzewania jest w cenie czarteru?

Tak, wynajmując jacht Antila 30 w naszej firmie gaz oraz diesel do ogrzewania otrzymują Państwo w cenie.

Opinie

Brak opinii dla tego jachtu.