Opinie

Szczegóły

Balt 818 Tytan – Czartery jachtów na Mazurach 

Balt 818 Tytan to pierwszy w Polsce półślizgowy jacht motorowy. Zdaniem producenta jednostka wyprzedza dosłownie i w przenośni wszystkie jachty typu houseboat w swoim segmencie rozmiarowym dostępne na Mazurach. Jacht Balt 818 został zaprojektowany przez studio projektowe Centkowski & Denert design studio, na zlecenie firmy go2boat – głównego dystrybutora tego modelu. Od 2015 r. jacht nieustannie zdobywa serca swoich nowych właścicieli w całej Europie. O ogromnym sukcesie tego modelu świadczą liczne nagrody, miedzy innymi Jacht roku w Polsce – POLISH YACHT OF THE YEAR 2015.

Nasz Balt 818 to luksusowy jacht typu houseboat przeznaczony dla klientów, którzy oprócz wygody jednostki cenią sobie również jej osiągi nautyczne. Niezawodny silnik Yamaha 100 KM pozwala rozpędzić jacht do prędkości dostarczającej nieco więcej adrenaliny. Najczęściej jednak jacht będzie wykorzystywany do pływania ze spacerową prędkością około 5-12 km/h, silnik jednostki jest bowiem wtedy praktycznie niesłyszalny. Niewątpliwie zaletą jachtu jest twardy hard-top (dach nad kokpitem) połączony z materiałowym cabrio. W razie niepogody można opuścić materiałowe ścianki uzyskując przy tym w pełni szczelny, ogrzewany kokpit. Z kolei w razie pogody cabrio może zostać odsłonięte zapewniając w tedy doskonały przewiew. Kolejnym atutem naszego Balta 818  jest wyższa niż w standardzie przednia szyba z wycieraczką, gwarantująca dobrą widoczność nawet podczas ulewy. Kokpit Balta jest bardzo przestronny, podobnie jak półpokłady został wykończony prawdziwym drewnem teakowym. Znajdziemy tam wygodne stanowisko sternika, przestronne kanapy z oparciami oraz stolik kokpitowy. Półpokłady jednostki są asymetryczne. Prawy został przeznaczony do normalnego przemieszczania, lewy zaś do komunikacji awaryjnej. Na dziobie jednostki została wygospodarowana strefa do opalania z wygodnymi materacami. Znajduje się tam również elektryczna winda kotwiczna sterowana przyciskami.

Wnętrze jachtu Balt 818 Tytan jest niebywale jasne i przestronne, wszystko to za sprawą panoramicznych okien na obydwóch burtach jachtu. Łącznie na jachcie znajduje się 6 pełnowymiarowych miejsc do spania, jednak pełen komfort życia pod pokładem zostanie uzyskany przy 3-5 osobowej załodze. Po wejściu do jachtu Państwa oczom ukaże się mesa (salon) połączona z aneksem kuchennym usytułowanym po lewej stronie jachtu. Po lewej stronie znajdą Państwo również wejście do łazienki. Nasz egzemplarz został wyposażony w zamykaną kabinę dziobową i otwartą rufową. Dodatkowe dwa miejsca do spania zostaną uzyskane po opuszczeniu stołu w mesie. Kambuz (kuchnia) na naszym jachcie Balt 818 Tytan została wyposażona w dwu-palnikową kuchenkę gazową, lodówkę z małym zamrażalnikiem oraz dużą liczbę szafek i szuflad. Łazienka na jachcie wyposażona jest w umywalkę oraz WC chemiczne. Rozrywkę zagwarantuje radio z głośnikami również w kokpicie oraz TV. Cały jacht jest oczywiście ogrzewany wydajnym ogrzewaniem gazowym marki Truma. Wieczorem intymność zapewnią rolety zainstalowane na wszystkich oknach jachtu. Oczywiście Balt 818 Tytan, tak jak każdy jacht z naszej floty jest wyposażony w najwyższej jakości środki ratunkowe oraz akcesoria przeznaczone do cumowania.

 

Dane techniczne

Długość całkowita: 8.48 m
Szerokość: 2.70 m
Zanurzenie min/max: 0.40 m
Liczba koi:  4+2
Max liczba miejsc: 6
Liczba zamykanych kabin: 1
Wysokość w kabinie: 1.85 m
Zbiornik(i) na wodę: 80 l
 Silnik zaburtowy  100 KM

Wyposażenie

  • ster strumieniowy
  • echosonda
  • materace do opalania + materace kokpitowe
  • stolik kokpitowy
  • elektryczna winda kotwiczna
  • lodówka
  • ogrzewanie
  • TV, radioodtwarzacz ( CD lub MP3)
  • prysznic zewnętrzny
  • WC chemiczne

Opinie

Brak opinii dla tego jachtu.