Sprawdź dostępność jachtu Opinie

Szczegóły

Delphia 33 MC Poljacht – czartery jachtów na Mazurach

Czarter jachtu Delphia 33 na Mazurach to idealna propozycja dla osób ceniących sobie zarówno wygodę jak i osiągnięcia nautyczne jednostki. Jacht Delphia 33 oferuje bardzo przestronne wnętrze oraz całkiem niezłe osiągi nautyczne. Nasz jacht Delphia 33 MC jest dostępny do czarteru na Mazurach. Czarter jachtu rozpoczyna się i kończy w Porcie Zielona Zatoka w Bogaczewie k. Giżycka.

Delphia 33 Mazury Concept to śródlądowy jacht produkowany przez największą polską stocznie jachtową Delpia-Yachts z Olecka. Jacht został zaprojektowany przez znanego i cenionego w branży żeglarskiej polskiego projektanta jachtowego Andrzeja Skrzata z myślą o stworzeniu jednostki idealnej do pływania po Mazurach. Podczas projektowania jachtu zostało zorganizowane nawet specjalne posiedzenie na które zostali zaproszeni właściciele mazurskich firm czarterowych oraz armatorzy prywatnych jachtów. Miało one na celu stworzenie najbardziej dopracowanego jachtu na całych Mazurach. Dziś po 5 latach od premiery można powiedzieć, że starania stoczni oraz projektanta przyniosły oczekiwane efekty. Zdaniem wielu Delphia 33 MC to  najwygodniejszy jacht pływającą po polskich wodach śródlądowych. Delphia 33 MC jest jednym z największych jachtów dostępnych w mazurskim czarterze, jednostka oferuje najwygodniejsze i najbardziej ergonomiczne wnętrze ze wszystkich jachtów na Mazurach.

Jacht Delphia 33 MC z naszej floty to jednostka bardzo wygodna i komfortowa. Przestronne, komfortowe i nowoczesne wnętrze zapewni wysoki komfort nawet najbardziej wymagającej załodze. Delphia 33 MC wygodnie pomieści nawet 10-cio osobową załogę. Od strony nautycznej jacht nie odstępuje innym jednostką z tego segmentu rozmiarowego. Manewrowość w porcie ułatwi mocny i niezawodny silnik umieszczony w studzience oraz wydajny ster strumieniowy. Jacht oferuje obszerny kokpit wyposażony w szpryc budę ochraniającą załogę od wiatru oraz koło sterowe z wygodnym siedziskiem dla sternika. Pokład jednostki jest bardzo obszerny, wysokie sztorm reling znacznie ułatwią komunikację między dziobem a rufą.

Wnętrze jachtu to istny hotel na wodzie. Delphia 33 MC oferuje najwięcej przestrzeni ze wszystkich jachtów dostępnych w czarterze na Mazurach, znajdziemy tam przestronną mesę, trzy kabiny sypialne, łazienkę oraz wygodny i funkcjonalny kambuz. Każda z kabin wygodnie pomieści dwie osoby, wszystkie zostały wyposażone w otwierane okno zapewniające odpowiednią wentylację w upalne dni. Ponadto w każdej kabinie pod koją znajdują się obszerne schowki tzw. bakisty mogące pomieścić znaczną część bagażu. Mesa została wyposażona w wygodne kanapy dające się szybko przerobić na dwie dwuosobowe koje oraz wygodny stół przy którym bez trudu zasiądą wszyscy uczestnicy rejsu. Łazienka posiada WC morskie oraz umywalkę z ciepłą wodą. W kambuzie znajdziemy kuchenkę gazową z dwoma palnikami, lodówkę, zlew z ciepłą wodą oraz zestaw naczyń i akcesoriów kuchennych. Cały jacht jest oczywiście ogrzewany wydajnym systemem Webasto. Odpowiednią wentylację oraz naturalne oświetlenie zapewnią luki i okna pokładowe. Delphia 33 MC została również zaopatrzona w radio zapewniające rozrywkę podczas żeglugi lub postoju w porcie.
Delphia 33 MC tak jak każdy jacht z naszej floty został zaopatrzony w kamizelki ratunkowe odpowiadające ilości osób na pokładzie, gaśnicę i apteczkę oraz zestaw akcesoriów przeznaczonych do bezpiecznego cumowania: długie i wytrzymałe cumy, dwie kotwice, pagaj, bosak oraz odbijacze.

Przed każdym czarterem jacht Delphia 33 MC przechodzi dokładny przegląd, jest dokładnie sprzątany i dezynfekowany. Wszystko po to byś czuł się u nas zawsze maksymalnie komfortowo i bezpiecznie. Przejmij ster w swoje ręce i zapomnij o problemach codziennego świata. Zapraszamy do rezerwacji jachtu Delphia 33 MC!

Rezerwacja online:

Zaznacz na kalendarzu daty, aby sprawdzić cenę lub  zarezerwować jacht

Dane techniczne

Długość całkowita: 9.95 m
Szerokość: 3.47 m
Zanurzenie min/max: 0.45 / 1.70
Liczba koi: 8+2
Max liczba miejsc: 10
Liczba kabin: 3
Wysokość w kabinie: 1.90 m
Zbiornik(i) na wodę: 150 l
Wysokość masztu: 11.5 m
Powierzchnia żagli: 47.0 m2
Silnik stacjonarny: 25 KM

Wyposażenie

Wyposażenie dodatkowe:

 • Koło sterowe
 • Silnik z manetką
 • Ster strumieniowy
 • Echosonda
 • Szpryc buda
 • Ogrzewanie WEBASTO
 • Lodówka WAECO
 • Ciepła woda
 • Wc stacjonarne

Wyposażenie standardowe:

 • Sztywny sztag z windą i bramą do kładzenia masztu
 • Grot na pełzaczach z Lazy Jack’iem
 • Komplet środków ratunkowych
 • Sztormreling, kosz dziobowy i rufowy, kaczy dziób
 • Tent (namiot bomowy), stolik kokpitowy
 • Fały sprowadzone do kokpitu
 • Kompletny kambuz z butlą i kuchenką gazową
 • Zlewozmywak z pompką
 • Akumulator, oświetlenie wnętrza

Najczęściej zadawane pytania

Jaki wygląda wnętrza i rozkład jachtu Delphia 33 MC?

Wnętrze jachtu Delphia 33 MC jest bardzo jasne i przestronne. Zostało one podzielone na 2 strefy; strefę dzienną – mesa i kambuz  oraz strefę nocną – zamykane kabiny sypialne. Dodatkowo jacht został wyposażony w kabinę toaletową znajdującą się po lewej stronie jednostki.

Mesa to największe pomieszczenie na jachcie Delphia 33. Wchodzimy do niego schodząc po zejściówce. Po wejściu ujrzymy duży wygodny stół oraz kanapy znajdujące się w centralnej części jachtu. Za stołem znajduje się wejście do kabiny dziobowej. Patrząc na prawo zobaczymy niżej wspomniany kambuz, na lewo toaletę. Odwracając się w stronę rufy naszym oczom ukażą się drzwi do kabin rufowych. Mesa połączona z kambuzem jest nadzwyczaj przestronna. Po obu stronach stołu znajdują się wcześniej wspomniane kanapy na których bez problemu pomieszczą się wszyscy uczestnicy rejsu. Kanapy te można rozłożyć, uzyskamy w tedy dodatkowe dwa dwuosobowe łóżka. Wówczas na jachcie Delphia 33 MC może nocować nawet 10 osób. Przestrzeń pod kanapami została wykorzystana. Znajdują się tam 4 bakisty otwierane na siłownikach. Dodatkowo mesa została wyposażona w szafki i jaskółki. Ogromny schowek znajdziemy również pod schodami. Po lewej stronie, za łazienką znajduje się rozdzielnia elektryczna. Jacht Delphia 33 posiada automatyczny komputer informujący nas o stanie naładowania akumulatorów. Wszystkie włączniki na tablicy rozdzielczej są podświetlane. Pod tablicą zostało zainstalowane radio oraz włącznik ogrzewania Webasto.

Kambuz czyli kuchnia na jachcie znajduje się po prawej stronie, zaraz przy zejściówce. Na łodzi Delphia 33 został on wyposażony w lodówkę, kuchenkę gazową, zlew z ciepłą wodą oraz 4 szuflady i szafkę. Szuflady, szafka i lodówka posiadają oczywiście blokady zapobiegające otwarciu się podczas rejsu. Nad kambuzem są aż 2 otwierane okna zapewniające odpowiednią wentylację.

Kabina dziobowa jachtu Delphia 33 jest bardzo praktyczna i wygodna. Wchodzimy do niej dwuczęściowymi drzwiami otwieranymi do środka. Drzwi posiadają blokady zapobiegające poruszaniu się podczas żeglugi. Po prawej stronie kabiny znajduje się szafka, po lewej małe siedzisko. Łóżko na jachcie Delphia 33 w kabinie dziobowej jest bardzo duże, bez problemu wygodnie wyśpią się tam dwie duże osoba, a nawet para z małym dzieckiem. Pod łóżkiem znajdziemy sporych rozmiarów bakistę, tak jak wszystkie bakisty na jachcie Delphia 33 otwiera się ona na siłownikach gazowych – wyciąganie i wkładanie tam bagaży jest przez to dużo prostsze. Dodatkowym miejscem mogącym pomieścić część bagażu są również jaskółki poprowadzone wzdłuż burt nad łóżkiem. Kabina dziobowa na Delphi 33 została wyposażona w duży luk zapewniający odpowiednią wentylację oraz wylot ciepłego powietrza z ogrzewania. Na szafce w dziobowej kabinie jachtu Delphia 33 MC zainstalowano przydatną lampkę do czytania.

Kabiny rufowe na jachcie czarterowym Delphia 33 MC są takie same. Zarówno prawa jak i lewa posiada szafkę i jaskółkę poprowadzoną wzdłuż burty. Pod łóżkami znajdują się tam spore bakisty. Kabiny te posiadają również otwierane okno oraz wylot ciepłego powietrza z ogrzewania.

Toaleta na Delphi 33 MC jest stosunkowo mała. Została wyposażona w manualną toaletę morską ze zbiornikiem na nieczystości oraz umywalkę. Nad umywalką znajdziemy lustro. Co ważne toaleta na naszym jachcie jest wyposażona w otwierane okno z maskującymi panelami zapewniającymi całkowitą intymność. Łazienka, tak jak każde pomieszczenie na jachcie Delphia 33 MC jest ogrzewane systemem Webasto.

Jakie udogodnienia posiada jacht Delphia 33 MC?

Jacht żaglowy Delphia 33 z naszej firmy czarterowej to bardzo wygodny jacht posiadający szereg różnego rodzaju udogodnień ułatwiających życie na jachcie. Jacht Delphia 33 posiada:

Koło sterowe – na tym jachcie Delphia 33 MC system koła sterowego działa na układzie hydraulicznym dzięki czemu ruch kołem sterowym nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku fizycznego. Koło na tym jachcie porusza się zdecydowanie lżej niż kierownica w samochodzie ze wspomaganiem.

Mocny silnik z manetką – jacht Delphia 33 MC z naszej firmy czarterowej posiada mocny silnik 25 KM, silnik posiada manetkę umieszczoną na kolumnie koła sterowego dzięki czemu sterowania nim jest banalnie proste.

Mocny ster strumieniowy – na tym jachcie Delphia 33 zamontowaliśmy bardzo wydajny ster strumieniowy firmy Lewmar. Ster strumieniowy zdecydowanie ułatwi sternikowi wpływanie do ciasnych portów. Panel steru strumieniowego znajduje się na kolumnie koła sterowego dzięki temu sternik jachtu będzie miał go zawsze pod ręką.

Echosondę i log – ten jacht Delphia 33 został wyposażony w takie urządzenia dzięki czemu zawsze będą znać Państwo prędkość jachtu oraz głębokość jaka znajduje się pod nim. Niewątpliwie echosonda ułatwi uniknąć wejścia na mieliznę.

Ławeczki na koszach rufowych – jacht Delphia 33 je posiada. Rozwiązanie te jest bardzo lubiane przez żeglarzy. Zapewne dlatego stocznia wyposażyła w nie wszystkie seryjnie produkowane jachty Delphia 33 MC.

Ogrzewanie postojowe – dzięki temu urządzeniu chłodne i zimne noce będą na jachcie Delphia 33 bardzo przyjemne i komfortowe. Urządzenie posiada termostat i jest w stanie utrzymać temperaturę wewnątrz jachtu w zakresie od 10 do 28 °C. Na jachcie Delphia 33 MC każda kabina posiada własny wylot ciepłego powietrza.

Ciepłą wodę – na jachcie Delphia 33 zarówno umywalka w toalecie jak i zlewozmywak w kambuzie posiada baterię z ciepłą i zimną wodą. Ciepła woda na naszym jachcie Delphia 33 jest wytwarzana za pomocą bojlera, który nagrzewa wodę kiedy jacht jest podłączony do zewnętrznego źródła energii. Bojler ma pojemność 30l, wytwarza wodę gorąco przez co ciepłej wody do mycia rąk lub naczyń jest dużo więcej. Po odłączeniu jachtu od prądu bojler utrzymuje ciepłą wodę nawet do 24h.

WC morskie ze zbiornikiem – jacht Delphia 33 został wyposażony w takie udogodnienie. Zbiornik z fekaliami można opróżnić w większości nowych portów na Mazurach, w tym również w naszym porcie po zakończonym czarterze.

Drzwi z blokadami – na jachcie Delphia 33 MC każde drzwi posiadają taką blokadę dzięki czemu nie przemieszczają się podczas żeglugi lub postoju w porcie.

inne ważne informacje:

Czy postój jachtu Delphia 33 w porcie macierzystym  jest darmowy?

Wypożyczając jacht Delphia 33 MC z naszej firmy czarterowej uzyskują Państwo możliwość korzystania z portu macierzystego podczas całego okresu trwania rejsu. W cenie: wyznaczone miejsce cumownicze z muringiem, podłączenie do prądu, woda na kei oraz możliwość wyrzucenia śmieci.

O której godzinie można wejść na jacht?

Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego jachty staramy wydawać się możliwie jak najszybciej. W obecnych czasach mając na uwadze Państwa zdrowie i bezpieczeństwo każdy z naszych jachtów jest dodatkowo dezynfekowany i ozonowany. Procesy te są długotrwałe, dlatego odbiór jachtu w pierwszy dzień czarteru może się opóźnić. Standardowo jachty wydajemy sukcesywnie od godziny 15:00 do około godziny 20:00. Należy wziąć pod uwagę, iż to, że jachty wydawane są od godziny 15:00 nie oznacza, że wszystkie załogi mogą wejść na pokład już o godzinie 15:00. Z góry dziękujemy Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość.

Istnieje możliwość wykupienia usługi wydania jachtu do godziny 13:00 – koszt 150 zł, wymagane potwierdzenie dostępności.

Czy na wyposażeniu jachtu Delphia 33 są kapoki w rozmiarze dla dzieci?

Nasza firma posiada kapoki dla dzieci, przed rejsem prosimy o poinformowanie obsługi, która przygotuje kapoki w odpowiednim rozmiarze.

Jakie uprawnienia są wymagane do czarteru jachtu Delphia 33 MC?

Sternik wynajmujący jacht Delphia 33 MC powinien posiadać co najmniej patent żeglarza jachtowego. Mimo, iż jacht Delphia 33 MC jest bardzo łatwy w obsłudze polecamy go żeglarzom posiadającym już jakieś doświadczenie.

Czy na jachcie Delphia 33 dopuszczalne są zwierzęta?

Kochamy zwierzęta, dlatego pozwalamy je Państwu zabrać. Po czarterze jachtu na którym pływał kot, pies lub inny zwierzak konieczna jest jednak dodatkowa dezynfekcja – koszt takiej usługi to 200 zł.

Czy jachtem Delphia 33 można stanąć na dziko?

Tak, jest to możliwe, jednak czynność tą można wykonać podchodząc wyłącznie dziobem do brzegu. Jacht Delphia 33 MC posiada płetwę głębinową i silnik stacjonarny, rzeczy te mogą ulec uszkodzeniu podchodząc rufą.

Czy jacht Delphia 33 po zakończonym czarterze należy posprzątać?

W naszej firmie wszystkie jednostki po czarterze są sprzątane przez wykfalifikowany personel sprzątający. Po rejsie prosimy jednak o sklarowanie ożaglowania oraz olinowania i pozostawieniu czystych naczyń – usługi te nie są objęte w opłacie za końcowe sprzątanie jachtu po czarterze.

Gdzie można opróżnić zbiornik na fekalia?

Jacht Delphia 33 MC został wyposażony w toaletę morską ze zbiornikiem na fekalia, zrzutu ścieków można dokonać w następujących portach:

 • Ekomarina Węgorzewo
 • PTTK Wilkasy
 • Port Hotel Tajty Wilkasy
 • Ekomarina Giżycko
 • Port Zielona Zatoka w Bogaczewie
 • Ekomarina Ryn
 • Ekomarina Mikołajki
 • Keja miejska Mikołajki
 • Stanica żeglarska Korektywa
 • Klub Mila Kamień
 • Ekomarina Pisz

Portów z możliwością opróżnienia fekaliów stale przybywa, zabieg ten jest stosunkowo niedrogi i całkowicie prosty – wszystkim zajmuje się obsługa portu.

Co ważne zrzutu można dokonać też w naszym porcie macierzystym po zakończonym rejsie.

Opinie

Delphia 33 MC

Ocena jachtu:
9.3/10
Jakość żeglowania:
9.5/10
Wyposażenie:
9.8/10
Wygoda:
10/10
Piotr Majdan - Delphia 33 MC
Czarter od: 19-10-2023Czarter do: 22-10-2023
Będziemy czarterować ten jacht trzeci rok z rzędu i nie możemy być bardziej zadowoleni z naszego wyboru. Jesteśmy bardzo zadowoleni z armatora, który zawsze zapewnia najwyższy poziom obsługi i dbałości o szczegóły. Jacht jest zawsze w doskonałym stanie, a załoga profesjonalna i pomocna. Gorąco polecamy!
Ocena jachtu:
9/10
Jakość żeglowania:
10/10
Wyposażenie:
10/10
Wygoda:
10/10
Robert Wilanowski - Delphia 33 MC
Czarter od: 01-05-2024Czarter do: 05-05-2024
Jacht świetnie przygotowany do czarteru. Wszystkie urządzenia działały. Wygodny, pływaliśmy w pięć osób. Duży zbiornik na wodę daje komfort podróżowania. Świetnie wyważony, po rozstawieniu foka i grota niemal sam trzymał kierunek. Silnik w studzience i ster strumieniowy ułatwia manewry w porcie i podnosi bezpieczeństwo. Stawanie na \"dziko\" z przycumowaniem na brzegu, z uwagi na płetwę sterową i silnik w studzience, nie wchodzi w grę. Ogólnie jacht Delphia 33 MC oceniam celująco. Chętnie będę ponownie korzystał z czarteru.
Ocena jachtu:
10/10
Jakość żeglowania:
10/10
Wyposażenie:
10/10
Wygoda:
10/10
Zdjęcie opinii
Zdjęcie opinii
Zdjęcie opinii
Staszek - Delphia 33 MC
Czarter od: 22-07-2023Czarter do: 29-07-2023
Bez uwag.
Ocena jachtu:
8/10
Jakość żeglowania:
8/10
Wyposażenie:
10/10
Wygoda:
10/10
Marek - Delphia 33 MC
Czarter od: 01-07-2023Czarter do: 08-07-2023
Spędziliśmy miło wakacje, polecam tą firmę.
Ocena jachtu:
10/10
Jakość żeglowania:
10/10
Wyposażenie:
9/10
Wygoda:
10/10
Poljacht
Odpowiedź Poljacht:
Dziękujemy za opinię.