Szczegóły

Delphia 33 Mazury Concept to śródlądowy jacht produkowany przez największą polską stocznie jachtową Delpia-Yachts z Olecka. Jacht został zaprojektowany przez znanego i cenionego w branży żeglarskiej polskiego projektanta jachtowego Andrzeja Skrzata z myślą o stworzeniu jachtu idealnego do pływania po Mazurach. Podczas projektowania jachtu zostało zorganizowane specjalne posiedzenie na które zostali zaproszeni właściciele mazurskich firm czarterowych oraz armatorzy prywatnych jachtów. Miało ono na celu stworzenie najbardziej dopracowanego jachtu na całych Mazurach. Dziś po 5 latach od premiery można powiedzieć, że starania stoczni oraz projektanta przyniosły oczekiwane efekty. Zdaniem wielu Delphia 33 MC to  najwygodniejszy jacht pływającą po polskich wodach śródlądowych. Delphia 33 MC to jeden z największych jachtów dostępnych w mazurskim czarterze, jednostka oferuje najwygodniejsze i najbardziej ergonomiczne wnętrze ze wszystkich jachtów na Mazurach.

Jacht Delphia 33 MC z naszej floty to jednostka bardzo wygodna i komfortowa. Przestronne, komfortowe i nowoczesne wnętrze zapewni wysoki komfort nawet najbardziej wymagającej załodze. Delphia 33 MC wygodnie pomieści nawet 10-cio osobową załogę. Od strony nautycznej jacht nie odstępuje innym jednostką z tego segmentu rozmiarowego. Manewrowość w porcie ułatwi mocny i niezawodny silnik umieszczony w studzience oraz wydajny ster strumieniowy. Jacht oferuje obszerny kokpit wyposażony w szprycbudę ochraniającą załogę od wiatru oraz koło sterowe z wygodnym siedziskiem dla sternika. Pokład jednostki jest bardzo obszerny, wysokie sztormreling znacznie ułatwią komunikację między dziobem a rufą.

Wnętrze jachtu to istny hotel na wodzie. Delphia 33 MC oferuje najwięcej przestrzeni ze wszystkich jachtów dostępnych w czarterze na Mazurach, znajdziemy tam przestronną mesę, trzy kabiny sypialne, łazienkę oraz wygodny i funkcjonalny kambuz. Każda z kabin wygodnie pomieści dwie osoby, wszystkie zostały wyposażone w otwierane okno zapewniające odpowiednią wentylację w upalne dni. Ponadto w każdej kabinie pod koją znajdują się obszerne schowki tzw. bakisty mogące pomieścić znaczną część bagażu. Mesa została wyposażona w wygodne kanapy dające się szybko przerobić na dwie dwuosobowe koje oraz wygodny stół przy którym bez trudu zasiądą wszyscy uczestnicy rejsu. Łazienka posiada WC morskie oraz umywalkę z ciepłą wodą. W kambuzie znajdziemy kuchenkę gazową z dwoma palnikami, lodówkę, zlew z ciepłą wodą oraz zestaw naczyń i akcesoriów kuchennych. Cały jacht jest oczywiście ogrzewany wydajnym systemem Webasto. Odpowiednią wentylację oraz naturalne oświetlenie zapewnią luki i okna pokładowe. Delphia 33 MC została również zaopatrzona w radio zapewniające rozrywkę podczas postoju w porcie.
Delphia 33 MC tak jak każdy jacht z naszej floty został zaopatrzony w kamizelki ratunkowe odpowiadające ilości osób na pokładzie, gaśnicę i apteczkę oraz zestaw akcesoriów przeznaczonych do bezpiecznego cumowania, długie i wytrzymałe cumy, dwie kotwice, pagaj, bosak oraz odbijacze.

Zdjęcia poglądowe, zabudowa tego samego producenta, możliwy inny kolor tapicerki.

Przed każdym czarterem jacht Delphia 33 MC przechodzi dokładny przegląd, jest dokładnie sprzątana i dezynfekowana. Wszystko po to byś czuł się u nas zawsze maksymalnie komfortowo i bezpiecznie. Przejmij ster w swoje ręce i zapomnij o problemach codziennego świata. Zapraszamy do rezerwacji jachtu Delphia 33 MC!

 

 

Dane techniczne

Długość całkowita: 9.95 m
Szerokość: 3.47 m
Zanurzenie min/max: 0.45 / 1.70
Liczba koi: 8+2
Max liczba miejsc: 10
Liczba kabin: 3
Wysokość w kabinie: 1.90 m
Zbiornik(i) na wodę: 150 l
Wysokość masztu: 11.5 m
Powierzchnia żagli: 47.0 m2
Silnik stacjonarny: 25 KM

Wyposażenie

Wyposażenie dodatkowe:

 • Koło sterowe
 • Silnik z manetką
 • Ster strumieniowy
 • Echosonda
 • Szpryc buda
 • Ogrzewanie WEBASTO
 • Lodówka WAECO
 • Ciepła woda
 • Wc stacjonarne

Wyposażenie standardowe:

 • Sztywny sztag z windą i bramą do kładzenia masztu
 • Grot na pełzaczach z Lazy Jack’iem
 • Komplet środków ratunkowych
 • Sztormreling, kosz dziobowy i rufowy, kaczy dziób
 • Tent (namiot bomowy), stolik kokpitowy
 • Fały sprowadzone do kokpitu
 • Kompletny kambuz z butlą i kuchenką gazową
 • Zlewozmywak z pompką
 • Akumulator, oświetlenie wnętrza
 • Jacht Casco z ubezpieczeniem silnika, rzeczy osobistych  załogi  oraz OC prowadzącego

Najczęściej zadawane pytania

Czy postój jachtu Delphia 33 w porcie macierzystym  jest darmowy?

Tak, wypożyczając jacht z naszej firmy czarterowej uzyskują Państwo możliwość korzystania z portu macierzystego podczas całego okresu trwania rejsu. W cenie: wyznaczone miejsce cumownicze z muringiem, podłączenie do prądu, woda na kei oraz możliwość wyrzucenia śmieci.

Gdzie można opróżnić zbiornik na fekalia?

Jacht Delphia 33 MC został wyposażony w toaletę morską ze zbiornikiem na fekalia, zrzutu ścieków można dokonać w następujących portach:

 • Ekomarina Węgorzewo
 • PTTK Wilkasy
 • Port Hotel Tajty Wilkasy
 • Ekomarina Giżycko
 • Port Zielona Zatoka w Bogaczewie
 • Ekomarina Ryn
 • Ekomarina Mikołajki
 • Keja miejska Mikołajki
 • Stanica żeglarska Korektywa
 • Klub Mila Kamień
 • Ekomarina Pisz

Portów z możliwością opróżnienia fekaliów stale przybywa, zabieg ten jest stosunkowo niedrogi i całkowicie prosty – wszystkim zajmuje się obsługa portu.

Co ważne zrzutu można dokonać w naszym porcie macierzystym po zakończonym rejsie.

Czy jachtem Delphia 33 można stanąć na dziko?

Tak, jest to możliwe, jednak czynność tą można wykonać podchodząc wyłącznie dziobem do brzegu. Jacht Delphia 33 MC posiada płetwę głębinową i silnik stacjonarny, rzeczy te mogą ulec uszkodzeniu podchodząc rufą.

Czy jacht Delphia 33 posiada niezależny system ogrzewania?

Tak, jacht Delphia 33 MC z naszej firmy czarterowej posiada niezależny system ogrzewania Webasto działający bez względu na to czy jesteśmy podłączeni do prądu. System bardzo wydajnie nagrzewa wnętrze metodą nadmuchową, każda kabina posiada oddzielny wylot.

Czy na wyposażeniu jachtu Delphia 33 są kapoki w rozmiarze dla dzieci?

Nasza firma posiada kapoki dla dzieci, przed rejsem prosimy o poinformowanie obsługi, która przygotuje kapoki w odpowiednim rozmiarze.

Czy na jachcie Delphia 33 dopuszczalne są zwierzęta?

Tak, kochamy zwierzęta, dlatego pozwalamy je Państwu zabrać. Po czarterze jachtu na którym pływał kot, pies lub inny zwierzak konieczna jest jednak dodatkowa dezynfekcja – koszt takiej usługi to 200 zł.

Jakie uprawnienia są wymagane do czarteru jachtu Delphia 33 MC?

Sternik wynajmujący jacht Delphia 33 MC powinien posiadać co najmniej patent żeglarza jachtowego. Mimo, iż jacht Delphia 33 MC jest bardzo łatwy w obsłudze polecamy go żeglarzom posiadającym już jakieś doświadczenie.

Czy czarter jachtu Delphia 33 MC rozpoczyna się i kończy w tym samym porcie?

Tak, czarter jachtu Delphia 33 MC rozpoczyna i kończy się w tym samym porcie – Przystań Zielona Zatoka w Bogaczewie k. Giżycka. Warto dodać, iż jest to jedno z najlepszych miejsce do rozpoczynania i kończenia rejsu. Czarterując jacht z naszego portu mogą udać się Państwo zarówno na północ jak i na południe. Port jest wyposażony w najwyższej klasy infrastrukturę portową: duży basen portowy, stałe miejsca cumownicze z muringami, woda i prąd na kei, pompa do opróżniania fekaliów, nowoczesne sanitariaty. Od sezonu 2019 w porcie znajduje się również tawerna.

Jaki wygląda wnętrza i rozkład jachtu Delphia 33 MC?

Wnętrze jachtu Delphia 33 MC jest bardzo jasne i przestronne. Zostało ono podzielone na 2 strefy; strefę dzienną – mesa i kambuz  oraz strefę nocną – zamykane kabiny sypialne. Dodatkowo jacht został wyposażony w kabinę toaletową znajdującą się po lewej stronie jednostki.

Mesa to największe pomieszczenie na jachcie Delphia 33. Wchodzimy do niego schodząc po zejściówce. Po wejściu ujrzymy duży wygodny stół oraz kanapy znajdujące się w centralnej części jachtu. Za stołem znajduje się wejście do kabiny dziobowej. Patrząc na prawo zobaczymy niżej wspomniany kambuz, na lewo toaletę. Odwracając się w stronę rufy naszym oczom ukażą się drzwi do kabin rufowych. Mesa połączona z kambuzem jest nadzwyczaj przestronna. Po obu stronach stołu znajdują się wcześniej wspomniane kanapy na których bez problemu pomieszczą się wszyscy uczestnicy rejsu. Kanapy te można rozłożyć, uzyskamy w tedy dodatkowe dwa dwuosobowe łóżka. Wówczas na jachcie Delphia 33 MC może nocować nawet 10 osób. Przestrzeń pod kanapami została wykorzystana. Znajdują się tam 4 bakisty otwierane na siłownikach. Dodatkowo mesa została wyposażona w szafki i jaskółki. Ogromny schowek znajdziemy również pod schodami. Po lewej stronie, za łazienką znajduje się rozdzielnia elektryczna. Jacht Delphia 33 posiada automatyczny komputer informujący nas o stanie naładowania akumulatorów. Wszystkie włączniki na tablicy rozdzielczej sa podświetlane. Pod tablicą zostało zainstalowane radio oraz włącznik ogrzewania Webasto.

Kambuz czyli kuchnia na jachcie znajduje się po prawej stronie, zaraz przy zejściówce. Na łodzi Delphia 33 został on wyposażony w lodówkę, kuchenkę gazową, zlew z ciepłą wodą oraz 4 szuflady i szafkę. Szuflady, szafka i lodówka posiadają oczywiście blokady zapobiegające otwarciu się podczas rejsu. Nad kambuzem są aż 2 otwierane okna zapewniające odpowiednią wentylację.

Kabina dziobowa jachtu Delphia 33 jest bardzo praktyczna i wygodna. Wchodzimy do niej dwuczęściowymi drzwiami otwieranymi do środka. Drzwi posiadają blokady zapobiegające poruszaniu się drzwi podczas żeglugi. Po prawej stronie kabiny znajduje się szafka, po lewej małe siedzisko. Łóżko na jachcie Delphia 33 w kabinie dziobowej jest bardzo duże, bez problemu wygodnie wyśpią się tam dwie duże osoba, a nawet para z małym dzieckiem. Pod łóżkiem znajdziemy sporych rozmiarów bakistę, tak jak wszystkie bakisty na jachcie Delphia 33 otwiera się ona na siłownikach gazowych – wyciąganie i wkładanie tam bagaży jest przez to dużo prostsze. Dodatkowym miejscem mogącym pomieścić część bagażu są również jaskółki poprowadzone wzdłuż burt nad łóżkiem. Kabina dziobowa na Delphi 33 została wyposażona również w duży luk zapewniający odpowiednią wentylację oraz wylot ciepłego powietrza z ogrzewania. Nad dziobowym łóżkiem jachtu Delphia 33 MC zainstalowano przydatną lampka do czytania.

Kabiny rufowe na jachcie czarterowym Delphia 33 MC są takie same. Zarówno prawa jak i lewa posiada szafkę i jaskółkę poprowadzoną wzdłuż burty. Pod łóżkami znajdują się tam spore bakisty. Kabiny te posiadają również otwierane okno oraz wylot ciepłego powietrza z ogrzewania.

Toaleta na Delphi 33 MC jest stosunkowo mała. Została ona wyposażona w manualną toaletę morską ze zbiornikiem na nieczystości oraz umywalkę. Nad umywalką znajdziemy lustro. Co ważne toaleta na naszym jachcie jest wyposażona w otwierane okno z maskującymi panelami zapewniającymi całkowitą intymność. Łazienka, tak jak każde pomieszczenie na jachcie Delphia 33 MC jest ogrzewane systemem Webasto.