Sprawdź dostępność jachtu Opinie

Szczegóły

Tango 30 czarter Mazury – Poljacht czartery jachtów

Tango 30 to luksusowy jacht zaprojektowany przez Andrzeja Skrzata, produkowany głównie na eksport przez stocznię Tango-Yachts. Jacht o klasycznej i nieprzemijalnej linii kadłuba, urzeka swą urodą. Takich słów użyła zagraniczna prasa żeglarska (Die Yacht) opisując Tango 30. Niewątpliwie Tango 30 to najszybszy jacht w swojej klasie. Jacht oferuje największy i najwygodniejszy kokpit ze wszystkich jachtów dostępnych w czarterze na Mazurach. W ofercie firm czarterowych jest tylko 9 sztuk tego unikalnego jachtu.

Tango 30 Christine I to jacht przeznaczony dla osób ceniących komfort, luksus i wygodę. Wnętrze jachtu zostało zbudowane w klasycznym stylu przypominającym wnętrza luksusowych skandynawskich jachtów. Użyto do tego sklejki mahoniowej, z wieloma elementami giętymi, świadczy to o wysokiej jakości specjalistów pracujących przy budowie tego jachtu. Znajdziemy tam 3 oddzielne zamykane kabiny, przestronną mesę i toaletę wyposażoną w WC stacjonarne oraz prysznic z ciepłą wodą. Całe wnętrze jachtu jest oczywiście ogrzewane. Odpowiednią wentylację podczas upalnych dni zapewni aż 6 luków. Jacht posiada ogromną liczbę różnego rodzaju szafek, jaskółek, schowków i bakist. Bez trudu pomieszczą one wszystkie Państwa bagaże. Kolejnym atutem jachtu jest potężny zbiornik na wodę mieszczący aż 260 litrów. Zapewni to możliwość rzadszego zawijania do portów. Podczas niepogody rozrywkę zagwarantuje Państwu Tv i radio. Telewizor na pewno przypadnie do gustu najmłodszym członkom załogi.

Miło jest nam poinformować, iż posiadamy największą flotę jachtów Tango 30 na Mazurach.

W ofercie 3 jednostki:

Przed każdym czarterem każdy nasz jacht jest dokładnie sprawdzany, myty i sprzątany. Wszystko po to byś czuł się u nas maksymalnie komfortowo. Wybierając czarter jachtu na mazurach odpoczniesz na łonie natury i na pewno zapomnij o problemach codziennego świata. Wybierz nas i przekonaj się, że z nami żeglują najlepsi. Zapraszamy do dokonywania rezerwacji czarterów!

Rezerwacja online:

Zaznacz na kalendarzu daty, aby sprawdzić cenę lub  zarezerwować jacht

Dane techniczne

Długość całkowita: 9.50 m
Szerokość: 3.40 m
Zanurzenie min/max: 0.40 / 1.75
Liczba koi: 8+1
Max liczba miejsc: 9
Liczba kabin: 3
Wysokość w kabinie: 1.90 m
Zbiornik(i) na wodę: 260 l
Wysokość masztu: 12.5 m
Powierzchnia żagli: 40.0 m2
Silnik przyczepny: 9,9 KM

Wyposażenie

Wyposażenie dodatkowe:

 • Szpryc buda
 • Echosonda
 • Tv
 • Ogrzewanie TRUMA
 • Lodówka WAECO
 • Prysznic wewnwtrzny z ciepłą wodą
 • Woda zaburtowa
 • WC stacjonarne

Wyposażenie standardowe:

 • Sztywny sztag z windą i bramą do kładzenia masztu
 • Grot na pełzaczach z Lazy Jack’iem
 • Komplet środków ratunkowych
 • Sztormreling, kosz dziobowy i rufowy, kaczy dziób
 • Tent (namiot bomowy)
 • Fały sprowadzone do kokpitu
 • Kompletny kambuz z butlą i kuchenką gazową
 • Zlewozmywak z pompką
 • Akumulator, oświetlenie wnętrza

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda wnętrze jachtu Tango 30?

Wnętrze na jachcie żaglowym Tango 30 jest stosunkowo przestronne i wygodne. Przestrzeń wewnątrz została podzielona. Możemy wyróżnić mesę, która na jachcie Tango 30 jest połączona z kambuzem, zamykane kabiny sypialne i łazienkę. Wnętrze posiada 3 zamykane kabiny sypialne dlatego na tej jednostce Tango 30 łącznie może nocować nawet 9 osób: 6 osób wyśpi się w kabinach, 3 w mesie.

Mesa na jachcie Tango 30 to niewątpliwie największe pomieszczenie tego jachtu. Wchodzimy do niego schodząc po zejściówce. To z tego pomieszczenia na jachcie Tango 30 wchodzi się do kabin sypialnych oraz WC. Po wejściu naszym oczom ukaże się rozkładany stół oraz kanapy usytułowane na przeciw niego. Za stołem znajduje się wejście do kabiny dziobowej jachtu. Patrząc w prawo zobaczymy kambuz, w lewo wejście do toalety. Obracając się w kierunku rufy jachtu dostrzegą Państwo wejścia do dwóch kabin rufowych. Przy wcześniej wspomnianym stole na kanapach bez problemu zasiądzie i zje wspólny posiłek cała załoga jachtu. Prawa kanapa w mesie jachtu Tango 30 jest rozkładana. Po rozłożeniu uzyskujemy całkiem spore dwu-osobowe łóżko. Wówczas na tym jachcie Tango 30 mogą w mesie nocować nawet trzy osoby. Jedna na prawej kanapie oraz dwie na rozkładanej lewej.  Przestrzeń pod kanapami tego jachtu Tango 30 została wykorzystana. Znajdziemy tam cztery spore bakisty, które z pewnością ułatwią Państwu przechowywanie bagażu. Dodatkowym miejscem na przetrzymywanie rzeczy w mesie będą niewątpliwie szafki oraz jaskółki, które się tam znajdują. Cała mesa jednostki Tango 30 jest bardzo dobrze oświetlona. Została wyposażona również w otwierane okna zapewniające odpowiedni przewiew w upalne dni. Dodatkowo ten jacht Tango 30 wyposażyliśmy w wydajny system ogrzewania, który ogrzewa wszystkie pomieszczenia na jachcie w tym również mesę. Zimne noce będą więc nadzwyczaj przyjemne i komfortowe. Rozrywkę na jachcie Tango 30 zapewnią TV oraz radio.

Kambuz na jachcie Tango 30 został połączony z mesą i razem z nim tworzy jedną całość. Znajduje się on po prawej stronie jachtu. Kambuz został wyposażony w  zlewozmywak wyposażony w dwa krany, jeden z wodą ze zbiornika i drugi z wodą zaburtową, kuchenkę gazową, lodówkę otwieraną od góry oraz sporą liczbę różnego rodzaju schowków, służącą do przechowywania żywności oraz zastawy stołowej. Co dość ważne nad kuchenką jachtu Tango 30 znajduje się otwierany luk, który zapewni dopływ świeżego powietrza podczas gotowania.

Łazienka jachtu Tango 30 Christine I jest dość spora. Znajduje się po lewej stronie jachtu. Została wyposażona w WC stacjonarne oraz prysznic z ciepłą wodą. Kabina posiada otwierane okno zapewniające odpowiednią wentylację.

Kabina dziobowa na jachcie Tango 30 jest wygodna i komfortowa. Wchodzimy do niej przez drzwi znajdujące się po prawej stronie od osi jachtu. Na jachcie Tango 30 w kabinie tej znajdują się wygodne trójkątne łóżko oraz szafka na ubrania. Wzdłuż burt jachtu zostały poprowadzone jaskółki, które z pewnością ułatwią przechowywanie bagaży. Dodatkowo pod łóżkiem znajduje się bakista. Kabina dziobowa na jachcie Tango 30 jest oczywiście ogrzewana, naturalne oświetlenie i wentylację zapewni spory otwierany luk.

Kabiny rufowe jachtu Tango 30 są niemalże takie same. Obydwie posiadają wygodne dwu-osobowe łóżko, szafkę oraz jaskółkę. Pod łóżkami znajdą Państwo bakisty mogące przetrzymać część bagażu. Zarówno prawa jak i lewa kabina jest ogrzewana. Wentylacje zapewnią małe otwierane luki z widokiem na obszerny kokpit jachtu Tango 30.

Całe wnętrze jachtu Tango 30 Christine I jest niebywale przytulne i komfortowe. Zostało wykonane przez najwyższej klasy szkutników z prawdziwego drewna mahoniowego. Przypomina wnętrza klasycznych, luksusowych skandynawskich jachtów. Mamy nadzieje, że przypadnie Państwu do gustu.

Jakie udogodnienia posiada jacht Tango 30?

Jacht Tango 30 Christine I dostępny w czarterze na Mazurach posiada wiele udogodnień ułatwiających życie na jachcie. Jacht został wyposażony w:

Mocny skrętny silnik – nasz jacht Tango 30 Christine I wyposażyliśmy w mocny i niezawodny silnik marki Yamaha. Silnik posiada 15 KM oraz śrubę uciągową dzięki czemu radzi sobie z tym jachtem wystarczająco dobrze. Silnik jest skrętny przez co manewrowanie tym jachtem podczas czarteru jest dużo prostsze.

Przedłużacz rumpla – na jachcie Tango 30 kokpit jest bardzo szeroki, dlatego jacht ten dostępny u nas w czarterze został wyposażony w długą przedłużkę. Sterowanie będzie dzięki temu dużo wygodniejsze.

Ławeczki na koszach rufowych – wielu żeglarzy bardzo lubi na nich przesiadywać dlatego postanowiliśmy wyposażyć w nie jacht Tango 30 dostępny u nas w czarterze.

Szpryc budę – niewątpliwie ochroni Państwa od wiatru podczas niepogody.

Wydajne ogrzewanie pokładowe – na tym jachcie Tango 30 został zainstalowany system ogrzewania nadmuchowego marki Truma. System działa na gaz. Nagrzewanie jachtu odbywa się metodą nadmuchową, każda kabina posiada własny wylot przez co ogrzewanie wnętrza jachtu jest równomierne.

Ciepłą wodę – jacht Tango 30 dostępny u nas w czarterze został wyposażony w system ciepłej wody na jachcie. Wszystkie krany znajdujące się pod pokładem posiadają wylot zarówno wody ciepłej jak i zimnej. Nagrzewanie wody odbywa się za sprawą elektrycznego bojlera, który na tym jachcie Tango 30 ma pojemność około 20 l. Bojler działa gdy jednostka jest podłączona do prądu. Po odpięciu jachtu od prądu urządzenie utrzymuje temperaturę wody nawet do 24 h.

Prysznic w kabinie WC – na tym jachcie Tango 30 w toalecie znajduje się prysznic. Prysznic posiada oczywiście ciepłą wodę. Jest to świetne rozwiązanie dla osób chcących trochę zaoszczędzić, bowiem kąpiel w porcie kosztuje przeważnie 8-15 zł.

inne ważne informacje:

Czy postój jachtu Tango 30 w porcie Zielona Zatoka jest dodatkowo płatny?

Nie, jeżeli wyczarterują Państwo jacht Tango 30 w naszej firmie, to postój jachtu w porcie macierzystym będą mieć Państwo gratis. Cena czarteru nie obejmuje płatnych toalet i pryszniców portowych.

Czy na jachcie Tango 30 dostępne są dziecięce kapoki?

Na jachcie Tango 30 znajdą Państwo komplet kapoków w rozmiarze dla dorosłych. W naszym pomieszczeniu technicznym posiadamy jednak kamizelki ratunkowe w różnych rozmiarach. Jeżeli więc któryś z kapoków znajdujących się na jachcie będzie za duży lub za mały to go Państwu wymienimy. Prosimy jednak o poinformowanie o tym fakcie osoby z obsługi.

Jakie dokumenty należy przygotować, aby odebrać jacht żaglowy Tango 30?

Aby odebrać jacht Tango 30 należy przygotować patent żeglarza jachtowego lub inny dokument wyższej rangi oraz dowód osobisty lub paszport. Patent jest niezbędny by móc samemu poprowadzić jacht tego typu. Jeżeli jednak go Państwo nie posiadają, to w naszej firmie istnieje możliwość wynajęcia sternika, który poprowadzi jacht za Państwa. Usługa jest oczywiście dodatkowo płatna.

Czy dozwolone jest zabranie psa na jacht Tango 30?

Tak, istnieje taka możliwość. W naszej firmie umożliwiamy Państwu przeżycie wspaniałych chwil pod żaglami ze swoimi czworonogami. Jednakże jest to powiązane z opłatą naliczaną za dezynfekcję jachtu po czarterze specjalistycznymi preparatami.

Czy jacht Tango 30 należy posprzątać samodzielnie w dzień zakończenia rejsu?

W celu zapewnienia wysokich standardów usług jachty w naszej wypożyczalni są sprzątane przez naszych pracowników. Ma to na celu zachowanie możliwie najwyższych standardów obsługi. Po rejsie prosimy tylko o pozostawienie czystej zastawy stołowej oraz o uporządkowanie olinowania. Resztą zajmie się grupa odpowiednio przeszkolonych osób. Wysokość opłaty za obligatoryjne sprzątanie jachtu Tango 30 znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce cennik, opłaty dodatkowe.

Czy zdjęcia ukazujące jacht żaglowy Tango 30 są świeże?  

Wiemy, że dobre zdjęcia to podstawa sprzedaży. Docelowy klient nie widzi przecież jachtu w rzeczywistości przed czarterem a jednie jego fotografie. Nie chcemy jednak nikogo oszukiwać, dlatego zdjęcia naszych jachtów czarterowych staramy się aktualizować nie rzadziej niż raz na dwa lata. Ma to na celu zapewnienie Państwu najuczciwszego przekazanie rzeczywistości. Zdjęcia tego jachtu Tango 30 zostały wykonane pod koniec sezonu 2019.

Opinie

Tango 30 Christine I

Ocena jachtu:
9.5/10
Jakość żeglowania:
10/10
Wyposażenie:
9.5/10
Wygoda:
10/10
Marek Folwarczny - Tango 30 Christine I
Czarter od: 27-05-2023Czarter do: 03-06-2023
Jachtem CHRISTINE I pływałem dwukrotnie. Pierwszy raz sprawił, że zakochałem się w TANGO 30. Kolejne rejsy z POLJACHT odbyłem na CHRISTINE II i CHRISTINE III, aby na koniec powrócić do tej pierwszej Krysi. Wszystkie jachty są dobrze wyposażone. TANGO 30 CHRISTINE I daje spory komfort przestrzenny załodze i niezapomnianą frajdę z żeglowania. Jacht świetnie prowadzi się w różnej sile wiatru i przeważnie zostawiałem w tyle inne jednostki. Dużym atutem jest odpowiednio dobrany silnik zaburtowy, który pozwala na bezpieczne manewrowanie w portach. Jestem stałym klientem POLJACHT od wielu lat i polecam wszystkim tego armatora.
Ocena jachtu:
9/10
Jakość żeglowania:
10/10
Wyposażenie:
9/10
Wygoda:
10/10
Krzysztof - Tango 30 Christine I
Czarter od: 05-10-2023Czarter do: 06-10-2023
Świetny jacht, bardzo dobrze przygotowany do rejsu (czysty i w 100% sprawny). Silnik pali od strzała, żagle nówki sztuki. Jednostka bardzo dzielna, szybka i wygodna, największy kokpit na Mazurach. Tango 30 to genialna konstrukcja - mój ulubiony jacht na Mazurach! Bosman Piotr miły i pomocny, super podejście do klienta. Świetny port macierzysty. Polecam z całą odpowiedzialnością!
Ocena jachtu:
10/10
Jakość żeglowania:
10/10
Wyposażenie:
10/10
Wygoda:
10/10