Sprawdź dostępność jachtu Opinie

Szczegóły

Phila 900 czarter Poljacht

Nowa Delphia 29 lub inaczej Phila 900 to śródlądowy jacht żaglowy produkowany przez największą polska stocznie jachtową Delphia-Yachts. Jak podaje producent jest to jacht stworzony wspólnie z jego użytkownikami. Podczas projektowania jachtu zostało zorganizowane specjalne spotkanie na którym projektant wraz z użytkownikami jachtów marki Delphia oraz właścicielami mazurskich firm czarterowych omówił najważniejsze kwestie i koncepcje jachtu idealnego na Mazury. Omówione zostało dokładnie wszystko począwszy od wielkości jachtu i jego nazwy aż do najdrobniejszych szczegółów takich jak np. rodzaj materiału z którego zostanie wykonane wnętrze jednostki – tak właśnie powstał ostateczny projekt jachtu Phila 900. Prototyp jednostki powstał na początku 2014 r., po wyeliminowaniu wszystkich niedoróbek Phila 900 weszła na linię produkcyjną. Jednostka okazała się istnym strzałem w dziesiątkę dlatego stocznia postanowiła sprzedawać ją również w wersji morskiej pod nazwą Delphia 29. Dziś po 6 latach od premiery można powiedzieć, iż jacht Phila 900 to rzeczywiście jacht idealny na Mazury. Jacht Phila 900 jest bardzo uniwersalny nie za duży i nie za mały. Bez większych problemów wpłyniemy nim do większości portów na Mazurach i bez problemu pomieścimy się nawet w 8-10 osób.

Jacht Phila 900 z naszej floty czarterowej to jednostka wygodna, szybka i komfortowa. Jacht bez trudu prześcignie inne jednostki o podobnym rozmiarze. Phila 900 oferuje również bardzo wygodne wnętrze i kokpit zaprojektowany dla nawet 10-cio osobowej załogi. Nasza Phila 900 w odróżnieniu od wersji podstawowej została wyposażona w koło sterowe oraz płetwę sterową podnoszona aż o 180 stopni – daje to nam możliwość podejścia rufą na dziko, jest to ogromny atut tego jacht gdyż zdecydowana większość jachtów z kołem sterowym nie daje nam takiej możliwości – płetwa jest przeważnie głębinowa. Jednostka została wyposażona w mocny i niezawodny silnik Suzuki 15 KM, sternik ma do dyspozycji również wydajny ster strumieniowy umieszczony na dziobie, znacznie ułatwiający manewry portowe. Kolejnymi atutami jachtu Phila 900 są na pewno szerokie półpokłady oraz dość niska nadbudówka poprawiająca widoczność sternikowi. Jacht posiada stolik kokpitowy oraz ławeczki na koszach rufowych. Z ciekawostek warto wspomnieć, iż sztorcklapa chowa się na suwklapie i nie zajmuje nam miejsca wewnątrz.

Wnętrze jachtu jest bardzo jasne, przestronne i komfortowe. Wybierając do czarteru jacht Phila 900 mamy do dyspozycji aż 3 dwu-osobowe zamykane kabiny – dziobową i dwie rufowe. Każda z nich została wyposażona w szafkę na ubrania, jaskółki oraz bakisty znajdujące się pod materacami, co więcej wszystkie kabiny posiadają otwierany luk oraz wylot ciepłego powietrza z ogrzewania. Ponadto 4 osoby na jachcie mogą spać w mesie. Przy stole w tym pomieszczeniu bez trudu zasiądą wszyscy uczestnicy rejsu do ich dyspozycji jest tam rozdzielnia elektryczna i Tv. Pod kanapami znajdują się 4 duże bakisty. We wnętrzu Phili 900 znajdziemy również łazienkę oraz kambuz. Łazienka została wyposażona w umywalkę, szafkę, lustro oraz WC chemiczne. Kambuz ma nam do zaoferowania mnóstwo szafek i schowków, szufladę na sztućce, zlewozmywak oraz wysuwaną lodówkę. Cały jacht jest oczywiście ogrzewany wydajnym systemem Webasto. Rozrywkę podczas niepogody zapewni radio oraz wcześniej wspomniane Tv.

Jacht żaglowy Phila 900 z naszej firmy czarterowej podobnie jak każdy nasz jacht został wyposażony w kapoki (dostępne również w rozmiarze dla dzieci), 2kg gaśnicę oraz apteczkę. Jednostka posiada również wytrzymałe cumy, dwie kotwice, pagaj, bosak oraz odbijacze.

Przed każdym czarterem jacht Delphia Phila 900 przechodzi serwis techniczny, ponadto jest dokładnie sprzątana i dezynfekowana. Wszystko po to byś czuł się u nas zawsze komfortowo i bezpiecznie. Wyczarteruj jacht Phila 900 i ciesz się pięknem mazurskich jezior.

Rezerwacja online:

Zaznacz na kalendarzu daty, aby sprawdzić cenę lub  zarezerwować jacht

Dane techniczne

Długość całkowita: 9.52 m
Szerokość: 2.95 m
Zanurzenie min/max: 0.40 / 1.45
Liczba koi: 8+2
Max liczba miejsc: 10
Liczba kabin: 3
Wysokość w kabinie: 1.95 m
Zbiornik(i) na wodę: 120 l
Wysokość masztu: 11.5 m
Powierzchnia żagli: 39.0 m2
Silnik przyczepny: 15 KM

Wyposażenie

Wyposażenie dodatkowe:

 • Koło sterowe – płetwa na pawęży (możliwość podejścia do każdego brzegu)
 • Silnik z manetką
 • Ster strumieniowy
 • Ogrzewanie WEBASTO
 • Lodówka WAECO
 • Tv

Wyposażenie standardowe:

 • Sztywny sztag z windą i bramą do kładzenia masztu
 • Grot na pełzaczach z Lazy Jack’iem
 • Komplet środków ratunkowych
 • Sztormreling, kosz dziobowy i rufowy, kaczy dziób
 • Tent (namiot bomowy), stolik kokpitowy
 • Fały sprowadzone do kokpitu
 • Kompletny kambuz z butlą i kuchenką gazową
 • Zlewozmywak z pompką
 • Akumulator, oświetlenie wnętrza
 • Wc chemiczne z płynem do zalania

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda rozkład wnętrza jachtu Phila 900?

Wnętrze jachtu Phila jest nadzwyczaj jasne, przestronne i komfortowe. Jacht Phila 900 oferuje najwygodniejsze i najbardziej praktyczne wnętrze ze wszystkich jachtów tej wielkości dostępnych w czarterze na Mazurach. Przestrzeń wewnątrz jachtu Phila 900 została podzielona. Możemy wyróżnić Mesę czyli główne pomieszczenie na jachcie, zamykane kabiny sypialniane, łazienkę oraz kambuz. Na jachcie łącznie może spać nawet 10 osób, wszystko to za sprawą trzech zamykanych kabin oraz dwóch rozkładanych kanap w mesie.

Mesa jachtu Phila 900 to pomieszczenie, w którym znajdziemy się schodząc po zejściówce. Na jachcie żaglowym Delphia Phila 900 jest one bardzo przestronne i komfortowe. To z tego pomieszczenia wchodzi się do wszystkich kabin znajdujących się na jachcie. Mesa Phili 900 została połączona z kambuzem, który znajduje się po lewej stronie jachtu. Warto dodać iż podłoga w tylnej części mesy – przy kambuzie i zejściówce została obniżona i wysokość wynosi tam aż 195 cm, ze staniem w wyprostowanej pozycji bez schylania głowy nie będą miały więc problemu nawet bardzo wysokie osoby. W centralnej części mesy jachtu Phila 900 znajduje się duży, wygodny rozkładany stół przy którym bez problemu obiad, śniadanie czy kolację zje cała załoga. Po lewej i prawej stronie od stołu znajdują się dwie kanapy, które są rozkładane. Po rozłożeniu otrzymamy dwa wygodne dwu-osobowe łóżka. Wówczas na jachcie Phila 900 może komfortowo nocować nawet 10 osób, 4 osoby w mesie i 6 osób w trzech zamykanych kabinach. Miejsce pod kanapami zostało wykorzystane. Znajdują się tam bakisty czyli schowki. Na jachcie Phila 900 bakisty te otwierają się na siłownikach, dzięki czemu wyciąganie z nich i wkładanie tam bagaży jest dużo prostsze. Dodatkowo mesa jachtu żaglowego Phila 900 jest wyposażona w dwie szafki oraz dwie długie jaskółki poprowadzone wzdłuż burt. Nie powinni więc mieć Państwo żadnych problemów z ulokowaniem bagaży. Cała mesa jachtu jest też bardzo dobrze doświetlona, w dzień naturalne oświetlenie zapewnią bardzo duże okna znajdujące się na nadbudówce, w nocy zaś bardzo wydajne, energooszczędne oświetlenie. Za stołem znajduje się wejście do kabiny dziobowej jachtu. Z kolei odwracając się w kierunku rufy zauważymy wejście do łazienki i dwóch zamykanych kabin rufowych. Tak jak każde pomieszczenie na jachcie Phila 900 tak i mesa jest ogrzewana. Wydajny system ogrzewania bardzo skutecznie nagrzewa wnętrze całego jachtu, nawet jeżeli temperatura zewnętrza wynosi mniej niż 0 °C. Dla polepszenia komfortu na jachcie Phila 900 zainstalowaliśmy również TV i radio.

Kambuz na jachcie Delphia Phila 900 jest połączony z mesą. Znajduje się on po lewej stronie jachtu i jest wyposażony w sporą liczbę schowków, zlewozmywak, kuchenkę gazową oraz lodówkę. Co ważne nad kambuzem jachtu Phila 900 znajduje się otwierane okno zapewniające odpowiednią wentylację podczas przyrządzania posiłków.

Łazienka na jachcie Phila 900 została usytułowana po prawej stronie jachtu. Jest stosunkowo mała, znajdziemy w niej WC chemiczne oraz umywalkę.

Kabina dziobowa jachtu Phila 900 jest stosunkowo mała ale za to bardzo wygodna i komfortowa. Wchodzimy do niej przez przesuwne drzwi posiadające blokady zabezpieczające je przed poruszaniem się podczas rejsu. Znajdziemy w niej wygodne trójkątne łóżko pod którym znajdują się bakisty służące do przechowywania bagażu. Dodatkowym miejscem na bagaże są również dwie jaskółki poprowadzone wzdłuż burt jachtu. Naturalne oświetlenie oraz odpowiednią wentylację w kabinie dziobowej jachtu Phila 900 zagwarantuje spore otwierane okno tak zwany luk. Kabina dziobowa na tym jachcie Phila posiada oczywiście wylot powietrza z systemu ogrzewania.

Kabiny rufowe jachtu Delphia Phila 900 są identyczne. Zarówno prawa jak i lewa posiada wygodne dwu-osobowe łóżko, szafkę oraz jaskółkę. Pod łóżkami znajdują się bakisty mogące pomieścić znaczną część bagażu. Wentylację w tych kabinach zapewnią z kolei otwierane okienka z widokiem na kokpit jachtu. Obydwie kabiny są oczywiście ogrzewane.

Całe wnętrze jachtu Phila 900 jest praktyczne i ergonomiczne. Zostało bardzo dobrze przemyślane i zaprojektowane, bowiem jacht Phila 900 został stworzony specjalnie do czarteru na Mazurach. Projektanci jachtu dołożyli wszelkich starań, aby Państwa urlop minął znakomicie, a korzystanie z wnętrza jachtu było maksymalnie dla Państwa komfortowe.

Jakie udogodnienia posiada jacht Phila 900?

Jacht żaglowy Delphia Phila 900 posiada wiele udogodnień ułatwiających z niego korzystanie. Stocznia jachtowa Delphia-Yachts wyposażyła go w:

Koło sterowe z płetwą na pawęży (możliwość podejścia rufą do każdego brzegu) – jest to bardzo rzadkie, ale zarazem bardzo praktyczne rozwiązanie. Sprawia, że płetwę sterową jachtu Phila 900 można wyciągnąć całkowicie z wody, dzięki czemu jachtem tym bez problemu idzie stanąć rufą na dziko, a jak nie od dziś wiadomo stawanie na dziko to jeden z największych uroków Mazur. Koło sterowe na tym jachcie Phila 900 działa za sprawą układu hydraulicznego – porusza się ono zdecydowanie lżej niż w samochodzie ze wspomaganie kierownicy.

Mocny silnik z manetką – nasz jacht Phila 900 wyposażyliśmy w mocny silnik zaburtowy 15 Km znanej z niezawodności marki Suzuki. Silnik posiada manetkę dzięki czemu obsługiwanie go jest zdecydowanie prostsze. Manetka znajduje się na kolumnie koła sterowego, więc sternik zawsze będzie miał do niej bardzo łatwy dostęp.

Wydajny ster strumieniowy – Delphia Phila 900 z naszej floty została wyposażona w wydajny ster strumieniowy marki Lewmar. Urządzenie te zdecydowanie ułatwia manewry podczas dobijania do portu. Z wpływaniem tym jachtem Phila 900 do portu nie będzie miał problemu nawet początkujący żeglarz. Panel steru strumieniowego na tym jachcie znajduje się na kolumnie koła sterowego, sternik będzie miał go więc zawsze pod ręką.

Ławeczki na koszach rufowych – przydatne i praktyczne rozwiązanie bardzo lubiane przez żeglarzy. Nic więc dziwnego, że stocznia Delphia-Yacht wyposażyła w nie wszystkie seryjnie produkowane jachtu Delphia Phila 900.

Stolik kokpitowy – jacht ten posiada taki udogodnienie. Warto dodać iż stolik na naszej jednostce Phila 900 jest stabilny ponieważ montuje się go na dwóch, a nie jednej rurce.

Ogrzewanie – ten jacht Phila 900 posiada ogrzewanie Webasto. Ogrzewanie wydajnie nagrzewa wnętrze metodą nadmuchowa, dzięki czemu nawet bardzo chłodne wieczory i noce pod pokładem będą niebywale przyjemne i komfortowe. Ogrzewanie działa na diesla, niezależnie od zewnętrznego zasilania. Model pieca znajdującego się na tym jachcie Phila 900 posiada również termostat utrzymujący temperaturę wewnątrz łodzi w zakresie od 10 do 28 °C.

inne ważne informacje:

Czy postój jachtu Phila 900 w porcie macierzystym  jest objęty w cenie czarteru?

Biorąc czarter jachtu Phila 900 z naszej firmy postój jachtu w porcie mają Państwo gratis. Mogą stać Państwo jachtem w marinie przez cały czas trwania rejsu. W cenie stałe miejsce cumownicze na pierwszej kei, woda i prąd na kei oraz możliwość wyrzucenia odpadów.

O której godzinie można odebrać jacht Phila 900 w pierwszy dzień czarteru?

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego jachty staramy wydawać się możliwie jak najszybciej. Chcąc zapewnić Państwu możliwie jak najwyższą jakość usług każdy nasz jacht po czarterze przechodzi dokładny przegląd techniczny, jest sprzątany oraz dezynfekowany i ozonowany. W zależności od stanu w jakim jacht wróci do portu godziny odbioru jednostki mogą wahać się od 15:00 do nawet 20:00.

Istnieje możliwość wykupienia usługi wczesnego wydania jachtu – koszt 150 zł. W takim przypadku najpierw zajmujemy się twoim jachtem, dzięki czemu przeważnie jest on gotowy już o godzinie 13:00

Czy na jachcie Phila 900 są kapoki dla dzieci?

Posiadamy kapoki w każdym rozmiarze. Jeżeli więc pływasz z dziećmi to sprawdź ich wagę i poinformuj o tym fakcie osobę wydającą jacht. Wówczas doniesiemy Państwu odpowiednio dobrane kamizelki.

Jakie dokumenty są wymagane do czarteru jachtu żaglowego Delphia Phila 900?

Osoba wynajmująca jacht Phila 900 na czas odbioru jednostki powinna przygotować dowód osobisty oraz patent żeglarza jachtowego lub inne wyżej postawione uprawnienia. Jacht Phila 900 za sprawą skrętnego silnika oraz steru strumieniowego  jest stosunkowo łatwy w obsłudze i z jego prowadzeniem poradzi sobie nawet początkujący żeglarz.

Czy na pokład jachtu Phila 900 mogę zabrać psa lub kota?

Bardzo lubimy zwierzęta, dlatego umożliwiamy je Państwu zabrać. Chcąc zapewnić jednak najwyższe standardy osobą uczulonym na sierść po czarterze takiego jachtu dodatkowo go dezynfekujemy – cena takiego procesu to 200 zł.

Czy jachtem Phila 900 można stanąć na dziko?

Za sprawą koła sterowego z płetwą na pawęży oraz podnoszonego silnika zaburtowego naszym jachtem Phila 900 można stanąć rufą na dziko. Jest to jeden z dosłownie paru jachtów z kołem sterowym na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, który może tego dokonać. Jeżeli więc lubisz koło i kochasz stawać rufą na dziko to czarter jachtu Phila 900 jest niewątpliwie idealnym rozwiązaniem.

Czy jacht Phila 900 po zakończonym czarterze trzeba posprzątać? 

Nie, w naszej firmie pobieramy obligatoryjną opłatę za sprzątanie, która obejmuje sprzątanie jachtu po czarterze. Po czarterze jachtu wystarczy więc tylko sklarować ożaglowanie i olinowanie. Opłata za sprzątanie po czarterze jachtu nie obejmuje mycia naczyń oraz prania tapicerki.

Opinie

Brak opinii dla tego jachtu.