Szczegóły

Maxus 33 – czarter jachtu Mazury 

Maxus 33 to jacht przeznaczony dla bardzo wymagających żeglarzy. Jacht ten jest produkowany w największej polskiej stoczni produkującej jachty żaglowe NORTHMAN. Od dnia premiery zaczął zdobywać uznanie na całym świecie. Dziś możemy go spotkać w prawie całej Europie, USA i Kanadzie – co na pewno potwierdza jego doskonałość. Podczas projektowania jachtu wzięto pod uwagę nie tylko komfort i wygodę, ale też właściwości nautyczne jednostki. Maxus 33 to najprawdopodobniej najszybszy jacht w swojej klasie na Mazurach i bez trudu prześcignie jachty takie jak: Antila 33, Cobra 33 czy Tes 32. Nasz Mauxus ma do zaoferowania również bardzo bogate wyposażenie bytowe. System ogrzewania i klimatyzacji sprawi, że nawet upalne dni i chłodne wieczory bedą bardzo przyjemne. Mocny ster strumieniowy ułatwi manewrowanie w ciasnych mazurskich portach a echosonda pomoże nie utknąć na mieliźnie. Podczas deszczowych dni rozrywkę zapewni TV i radio. Prysznic wewnętrzny oraz duży zbiornik wody pozwolą uniezależnić się od częstego zawijania do portów. Dzięki własnemu natryskowi oszczędzamy bowiem kąpiel w mazurskich portach przeważnie jest płatna. Jacht zapewnia najwyższy komfort mieszkalny ze wszystkich jachtów czarterowych na Mazurach. Jednostka bez trudu pomieści nawet 10-cio osobową załogę.

Nasz Maxus 33 Posiada dodatkowo: klimatyzację, mocniejszy ster strumieniowy, większy zbiornik ciepłej wody, wiatromierz, log i głębokościomierz.

Przed każdym czarterem wszystkie nasze jachty przechodzą dokładny przegląd, są dokładnie sprzątane i dezynfekowane. Wszystko po to byś czuł się zawsze maksymalnie komfortowo i bezpiecznie. Przejmij ster w swoje ręce i zapomnij o problemach codziennego świata. Zapraszamy do rezerwacji!

Dane techniczne

 1. Długość całkowita: 10.45 m
  Szerokość: 3.20 m
  Zanurzenie min/max: 0.45 / 1.70
  Liczba koi: 8+2
  Max liczba miejsc: 10
  Liczba kabin: 3
  Wysokość w kabinie: 1.95 m
  Zbiornik(i) na wodę: 150 l
  Wysokość masztu: 11.5 m
  Powierzchnia żagli: 48.0 m2
  Silnik stacjonarny: 20 KM

Wyposażenie

Udogodnienia:

 • Koło sterowe
 • Silnik z manetką
 • Ster strumieniowy
 • Echosonda, wiatromierz
 • Szpryc buda
 • Klimatyzacja COOLMAR
 • Ogrzewanie WEBASTO
 • Lodówka WAECO
 • Tv
 • Prysznic wewnętrzny z ciepłą wodą + prysznic zewnętrzny
 • Wc stacjonarne

Wyposażenie standardowe:

 • Sztywny sztag z windą i bramą do kładzenia masztu
 • Grot na pełzaczach z Lazy Jack’iem
 • Komplet środków ratunkowych
 • Sztormreling, kosz dziobowy i rufowy, kaczy dziób
 • Tent (namiot bomowy), stolik kokpitowy
 • Fały sprowadzone do kokpitu
 • Kompletny kambuz z butlą i kuchenką gazową
 • Zlewozmywak z pompką
 • Akumulator, oświetlenie wnętrza

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda wnętrze jachtu Maxus 33?

Wnętrze na jachcie żaglowym Maxus 33 jest bardzo przestronne i komfortowe. Maxus 33 oferuje jedno z najbardziej komfortowych wnętrz ze wszystkich jachtów dostępnych w czarterze na Mazurach. Zostało ono podzielone na 3 strefy; strefę dzienną – mesa i kambuz, strefę nocną – zamykane kabiny sypialne oraz toaletę.

Mesa to najprzestronniejsze pomieszczenie jachtu Maxus 33. Wchodzimy do niego schodząc po schodach. Po zejściu naszym oczom ukaże się duży rozkładany stół  znajdujące się w na samym środku jednostki. Dookoła stołu znajdują się dwie wygodne kanapy na których wygodnie pomieści się cała, nawet 10-osobowa załoga jachtu.  Przechodząc prawą stroną od stołu wejdziemy do kabiny dziobowej jachtu Maxus 33. Odwracając się w kierunku rufy ujrzymy drzwi do kabin rufowych, wejście do toalety oraz przestronny kambuz usytułowany po lewej stronie Maxusa 33. Wcześniej wymienione kanapy są rozkładane, po ich rozłożeniu uzyskamy dwa dodatkowe dwuosobowe łóżka. Wówczas na jachcie Maxus 33 może spać nawet 10-osobowa załoga, 6 osób wygodnie wyśpi się w zamykanych kabinach, 4 osoby w mesie. Miejsce pod kanapami zostało zagospodarowane. Znajdziemy tam przestronne schowki czyli bakisty. Dodatkowo mesa jachtu Maxus 33 jest wyposażona w pojemne szafki i jaskółki, które bez problemu pomieszczą znaczną część Państwa bagażu. Łazienka na jachcie typu Maxus 33 znajduje się po prawej stronie. Zarówno mesa jak i cały jacht posiada wylot powietrza z systemu ogrzewania Webasto, który skutecznie nagrzewa wnętrze jachtu metoda nadmuchową. Co więcej jacht Maxus 33 dostępny do czarteru w naszej firmie został wyposażony w klimatyzację. Urządzenie te bardzo skutecznie chłodzi wnętrze całej jednostki. Mesa jachtu Maxus 33 jest niebywale przestronna. Dostęp naturalnego powietrza i światła zapewnią duże okna umieszczone na nadbudówce oraz luki pokładowe.

Kambuz czyli kuchnia na jachcie Maxus 33 znajduje się po lewej stronie, zaraz za lewą kabiną rufową. Na naszym jachcie Maxus 33 został on wyposażony w pojemną lodówkę otwierana od góry, kuchenkę gazową, zlew z ciepłą wodą oraz mnóstwo szafek i innych różnego rodzaju schowków. Nad kambuzem znajduje się otwierane okna zapewniające odpowiedni przewiew podczas przygotowywania posiłków.

Kabina dziobowa jachtu Maxus 33 jest bardzo praktyczna i wygodna. Po lewej stronie kabiny znajduje się szafka. Łóżko w kabinie dziobowej jachtu Maxus 33 jest bardzo duże i wygodne, bez problemu wygodnie wyśpią się tam dwie duże osoba, a nawet trzy mniejsze osoby lub dzieci. Pod łóżkiem znajdziemy sporych rozmiarów bakistę, dodatkowym miejscem mogącym pomieścić część bagażu są jaskółki poprowadzone wzdłuż burt nad łóżkiem. Kabina dziobowa jachtu Maxus 33 jest wyposażona również w duże okno zapewniające odpowiednią wentylację oraz naturalne oświetlenie. Kabina dziobowa, tak jak każda na jachcie Maxus 33 została wyposażona w wylot ciepłego powietrza z ogrzewania.

Kabiny rufowe na jachcie typu Maxus 33 są identyczne. Zarówno lewa jak i prawa została wyposażona w szafkę oraz jaskółki poprowadzone wzdłuż burt. Pod łóżkami znajdziemy bakisty. Kabiny te posiadają również otwierane okno i wylot ciepłego powietrza z ogrzewania.

Toaleta na jachcie Maxus 33 jest wystarczająco duża. Została wyposażona w elektryczną toaletę morską z zamkniętym obiegiem, prysznic z ciepłą wodą oraz umywalkę. W kabinie na drzwiach znajduje się również lustro. Odpowiednią wentylacje w tym pomieszczeniu zagwarantuje otwierane okienko. Łazienka, tak jak każde pomieszczenie na jachcie Maxus 33 jest ogrzewane.

Jakie udogodnienia posiada jacht Maxus 33?

Jacht żaglowy Maxus 33 dostępny u nas w czarterze to na pewno jeden z najlepiej wyposażonych jachtów Maxus 33 na Mazurach. Jacht został wyposażony w szereg udogodnień znacznie polepszających komfort przebywania na jachcie. Poniżej przedstawiamy naszym zdaniem najlepsze udogodnienia tego jachtu:

Składane koło sterowe -koło sterowe na tym jachcie Maxus 33 jest składane. Znacząco ułatwia to komunikację w kokpicie jachtu. Warto nadmienić iż koło na tym jachcie Maxus 33 zostało obszyte skórą dzięki czemu w upalne i chłodne dni będzie przyjemne w dotyku. Układ koła sterowego na tej jednostce Maxus 33 działa za pomocą układu hydraulicznego za sprawą czego porusza się bardzo lekko, zdecydowanie lżej niż kierownica w samochodzie ze wspomaganiem.

Mocny, skrętny silnik z manetką – Nasz jacht Masxus 33 został wyposażony w skrętny silnik o mocy 20 KM umieszczony w studni. Silnik na tym jachcie Maxus 33 jest skrętny dzięki czemu manewrowanie jachtem jest bardzo proste, zarówno przy cofaniu jak i płynięciu do przodu jacht ma doskonałe parametry manewrowości. Manetka silnika na tym jachcie Maxus 33 została umieszczona na kolumnie koła sterowego, dzięki czemu sternik będzie ją miał zawsze pod ręką.

Wydajny ster strumieniowy 3,5 KW – ten jacht Maxus 33 został zaopatrzony w najmocniejszy ster strumieniowy dedykowany do tej wielkości jachtu. Panel urządzenia znajduje się na kolumnie koła sterowego dzięki czemu jest zawsze pod ręką osoby prowadzącej jacht. Za sprawą skrętnego, mocnego silnika w studni oraz bardzo wydajnego steru strumieniowego nasz Maxus 33 jest bardzo łatwy w prowadzeniu i wpływaniu nawet do ciasnych portów na Mazurach. Z prowadzeniem jachtu nie powinien mieć problemu nawet początkujący żeglarz.

Echosonda i log – ten jacht Maxus 33 stoczni wyposażyła w takie dwa urządzenia, dzięki czemu sternik będzie zawsze wiedział z jaką prędkością płynie i jaka głębokość znajduje się pod jachtem. Echosonda na tym jachcie Maxus 33 posiada oczywiście alarm, który uchroni Państwa prze wpłynięciem na mieliznę.

Ławki na koszach rufowych – jacht Maxus 33 posiada takie udogodnienie. Wiemy, że żeglarze bardzo je lubią, dlatego staramy się aby każdy nasz jacht je posiadał. Na jachcie Maxus 33 są one składane.

Szpryc buda – ochroni Państwa przed niechcianym wiatrem oraz umożliwi otwarcie suwklapy i sztorcklap podczas deszczu.

Oświetlenie kokpitu – w kokpicie naszego jachtu Maxus 33 zainstalowaliśmy wodoszczelne lampki led dzięki czemu przebywanie wieczorem w kokpicie tego jachtu będzie zdecydowanie przyjemniejsze

Głośniki w kokpicie – nasz Maxus 33 w kokpicie posiada również dwa wodoodporne głośniki, które pozwolą słuchać Państwu muzyki w porcie lub podczas rejsu.

Prysznic kokpitowy – dzięki temu urządzeniu na jachcie Maxus 33 po wyjściu z wody będą mogli opłukać się Państwo cystą wodą ze zbiorników.

Pompa ciśnieniowa do mycia pokładu – te rozwiązanie zostało zainstalowane na naszym jachcie Maxus 33 pozwoli one zachować Państwu nienagannie czysty pokład podczas całego rejsu. Nie będą musieli Państwo dźwigać ciężkich wiader z wodą lub wykorzystywać wodę pitną ze słupków na kei. Na jachcie Maxus 33 pompa ta wykorzystuje wodę zaburtową.

Ogrzewanie – Ten jacht Maxus 33 wyposażyliśmy w postojowe ogrzewanie marki Webasto. Każda z kabin na jachcie Maxus 33 posiada oddzielny wylot powietrza z ogrzewania. Nagrzewanie wnętrza jachtu odbywa się za sprawą nadmuch gorącego powietrza. System na tym jachcie Maxus 33 posiada termostat, który jest w stanie utrzymać temperaturę wewnątrz w zakresie od 10 do 28 °C.

Klimatyzacja – jacht Maxus 33 z naszej firmy jest jednym z nielicznych wśród jachtów dostępnych w czarterze na Mazurach, który posiada takie udogodnienie. Klimatyzacja firmy Coolmar na jachcie Maxus 33 działa gdy jacht jest podpięty do zewnętrznego źródła zasilania. Urządzenie bardzo wydajnie chłodzi wnętrze całego jachtu nawet gdy temperatura zewnętrzna przekracza 35 °C. Warto nadmienić iż urządzenie posiada termostat oraz funkcję ogrzewania i osuszania wnętrza jachtu. Jeżeli więc nie lubisz upałów podczas snu na jachcie to czarter jachtu Maxus 33 z naszej firmy to idealne rozwiązanie.

Ciepła woda – na jachcie żaglowym Maxus 33 wszystkie umywalki posiadają baterie z ciepłą i zimną wodą. Ciepła woda na jachcie Maxus 33 jest wytwarzana dzięki bojlerowi, który nagrzewa wodę kiedy jacht jest podpięty do zasilania. Bojler ma niewielką pojemność, jednak wytwarza wodę gorąco a nie ciepłą. Po rozcieńczeniu gotowej wody do użytku jest dużo więcej. Po odpięciu jachtu od źródła zasilania bojler utrzymuje ciepłą wodę jeszcze przez jakiś czas.

Prysznic z ciepłą wodą w WC – jacht Maxus 33 posiada również prysznic wewnętrzy usytułowany w toalecie. Prysznic posiada oczywiście ciepłą wodę.

Elektryczne WC morskie ze zbiornikiem – jacht Maxus 33 posiada elektryczną toaletę morską ze zbiornikiem. Opróżnienia fekaliów ze zbiornika można dokonać w wielu portach na Mazurach. Zabieg jest bardzo prosty i zazwyczaj dość tani. Co ważne pompa do odbioru ścieków z jachtów znajduje się również w naszym porcie macierzystym.

 

Jak widać jacht Maxus 33 z naszej firmy czarterowej posiada naprawdę wiele udogodnień. Wyposażyliśmy go tak specjalnie dla Was, aby na tym jachcie czuli się Państwo maksymalnie przyjemnie i komfortowo.  Mamy więc nadzieje, że czas spędzony na pokładzie tego jachtu Maxus 33  będzie dla Państwa czasem przeznaczonym do wypoczynku w komfortowych warunkach i miłej atmosferze.

 

inne ważne informacje:

Czy podczas czarteru można zatrzymać się jachtem Maxus 33 w porcie macierzystym za darmo?

Tak, w cenie czarteru jachtu Maxus 33 mają Państwo możliwość korzystania z miejsca wyznaczonego na kei w naszym porcie. Mogą stać państwo w nim nawet przez cały okres trwania rejsu.

Czy posiadają Państwo kapoki w różnych rozmiarach?

Tak, na wyposażeniu naszej firmy znajduje się kilkaset kamizelek w różnych rozmiarach, w tym także w rozmiarach dla dzieci i młodzieży.

Jakie uprawnienia powinna posiadać osoba czarterująca jacht Maxus 33?

Do sterowanie jachtem Maxus 33 wymaga się co najmniej patentu żeglarza jachtowego. Za sprawą skrętnego silnika oraz steru strumieniowego prowadzenie tego jachtu Maxus 33 jest bardzo proste. Czarter tego jachtu polecamy jednak osobom posiadającym doświadczenie w pływaniu po Mazurach.

Czy w rejs mogę jachtem Maxus 33 mogę zabrać psa lub kota? 

Jak najbardziej, dajemy naszym klientom taką możliwość. Po rejsie z udziałem psa kota czy innego zwierzaka konieczne jest jednak dodatkowe bardzo skrupulatne sprzątanie + dezynfekcja specjalistyczną chemią, co wiąże się z dodatkową opłatą.

Czy można samodzielnie posprzątać jacht Maxus 33 unikając tym samym naliczenia obligatoryjnej opłaty za sprzątanie? 

Nie, chcąc zapewnić wysoki standard czystości naszych jachtów do ich sprzątania wykorzystujemy odpowiednio przeszkolony personel sprzątający. W naszej firmie pobiera się obligatoryjną opłatę za sprzątanie dzięki czemu stan czystości jachtu w dniu odbioru jest wysoki i zawsze taki sam. Należy pamiętać, że opłata nie obejmuje prania tapicerek oraz mycia zastawy i klarowania olinowania. Prosimy o wykonanie tych czynności przed zdaniem jachtu w ostatni dzień czarteru.