Opinie

Szczegóły

Antila 27 czarter Poljacht – czartery jachtów na Mazurach

Antila 27 to najbardziej znany jacht na Mazurach i w całej Polsce. Po mazurskich wodach pływa ich kilkaset, a liczba ta nieustannie rośnie. Jednostka została zaprojektowana przez Michała i Adama Orycha w 2009 r. z myślą o maksymalnym komforcie, obszerności wnętrza i prędkości jachtu. Dziś wiadomo, że był to istny strzał w dziesiątkę. Model pozwolił rozwinąć skrzydła stoczni Antila Yacht i sprawił, że jest ona dziś jedną z największych w Polsce. Jacht zdobył wiele nagród między innymi: Złoty medal targów BOATSHOW 2009, Główną Nagrodę targów Wiatr I Woda i wiele innych. Świadczy to na pewno o ogromnej popularności tego modelu.

Antila 27 Exclusive z naszej floty to jacht pełnomorski zbudowany na indywidualne zamówienie poprzedniego właściciela. Niestety z powodów zdrowotnych był on zmuszony sprzedać jacht i porzucić swoje największe hobby jakim było żeglarstwo. Podczas budowy jachtu w stoczni Antila-Yacht na niczym nie oszczędzano. Jacht kosztował ponad 260000 zł stąd tak bogate jego wyposażenie. Niewątpliwie jest to najlepiej wyposażona Antila 27 w Polsce i chyba jedna z najlepiej wyposażonych na świecie. Jacht posiada całe możliwe wyposażenie z konfiguratora + parę fajnych dodatków 🙂 Na uwagę na pewno zasługuje kokpit wyłożony prawdziwym drewnem teakowym. Znajdziemy tam wszystko co potrzebne do maksymalnie komfortowej i bezpiecznej żeglugi. Na wyposażeniu nawigacyjnym między innymi: echosonda, log, wiatromierz oraz podświetlany kompas. Komfort na pewno poprawią wygodne materace kokpitowe, bimini chroniące nas od promieni słonecznych oraz szpryc buda osłaniająca nas od wiatru (Oczywiście obydwie te rzeczy są składane). W manewrach portowych sternikowi pomoże mocny, niezawodny silnik Tohatsu 10 KM z manetką. Kolejnymi zaletami są na pewno elektryczna winda kotwiczna i elektrycznie kładziony maszt. Wnętrze jednostki zostało wykonane z prawdziwego drewna dębowego z dbałością o najmniejsze szczegóły w bardzo wyrafinowanym stylu. Jest ono nadzwyczaj jasne i przestronne. Znajdziemy tam 2 obszerne zamykane kabiny, każda wyposażona w dużą szafkę ubraniową, otwierany luk i wylot ogrzewania. Nadzwyczaj komfortowy sen zapewnią grubsze niż w standardzie wygodne materace w kolorze łososiowym. Kolejnym atutem jest ogromna kabina łazienkowa posiadająca prysznic z ciepłą wodą, WC stacjonarne i kaloryfer na którym w każdej chwili możemy wysuszyć mokry sztormiak lub ręcznik. Antila 27 Tam i z powrotem to jacht przeznaczony dla bardzo wymagających klientów. Wybierz ją do czarteru i zakochaj się w niej już od pierwszego wejrzenia.

Wszystkie nasze jachty przed przekazaniem w twoje ręce są dokładnie sprawdzane, myte i dezynfekowane. Poznaj nowy wymiar czarteru jachtu na Mazurach. Wybierz nas i przekonaj się, że z nami żeglują najlepsi.
Zapraszamy do rezerwacji czarteru!

Dane techniczne

Długość kadłuba: 8.24 m
Szerokość: 2.98 m
Zanurzenie min/max: 0.38 / 1.65
Liczba koi: 6+2
Max liczba miejsc: 8
Liczba kabin: 2
Wysokość w kabinie: 1.8 m
Zbiornik(i) na wodę: 150 l
Wysokość masztu: 12.8 m
Powierzchnia żagli: 38.0 m2
Silnik zaburtowy: 10 KM

Wyposażenie

Wyposażenie dodatkowe:

 • Szpryc buda
 • Teak w kokpicie
 • Echosonda, wiatromierz, kompas
 • Tv + DVD
 • Ogrzewanie TRUMA + kaloryfer w łazience
 • Lodówka WAECO
 • Prysznic z ciepłą wodą
 • Wc stacjonarne

Wyposażenie standardowe:

 • Sztywny sztag z windą i bramą do kładzenia masztu
 • Grot na pełzaczach z Lazy Jack’iem
 • Komplet środków ratunkowych
 • Sztormreling, kosz dziobowy i rufowy, kaczy dziób
 • Tent (namiot bomowy), stolik kokpitowy
 • Fały sprowadzone do kokpitu
 • Kompletny kambuz z butlą i kuchenką gazową
 • Zlewozmywak z pompką
 • Akumulator, oświetlenie wnętrza

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda wnętrze tego jachtu Antila 27?

Wnętrze jachtu Antila 27 Tam i z powrotem jest bardzo jasne, przestronne i komfortowe. Stocznia do jego zabudowy użyła jasne drewno dębowe, które w połączeniu z łososiowymi materacami oraz kremowym blatem kuchennym wygląda bardzo wyrafinowanie. Warto dodać iż całe zabudowa zostało wykonane w stoczni Antila – Yachts przez co jej jakość wykonania jest bardzo wysoka. Jak już wyżej pisaliśmy ten jacht Antila 27 był wykonywany na życzenie prywatnego armatora, dlatego w jego wnętrzu znajdują się dwie obszerne, a nie trzy małe kabiny, często spotykane w wersjach czarterowych tego modelu.

Mesa na tym jachcie Antila 27 za sprawą jasnego dębowego drewna oraz dużych okien jest bardzo jasna oraz wydaje się być większa niż jest w rzeczywistości. Wchodząc do tego pomieszczenia w pierwszej kolejności dostrzegą Państwo stół oraz dwie kanapy znajdujące się na przeciwko niego. Za stołem umieszczono wejście do kabiny dziobowej jachtu natomiast przed nim po lewej stronie kambuz i wejście do kabiny rufowej, a po prawej wejście do toalety. Wyżej wspomniane kanapy na jachcie Antila 27 są na tyle spore, aby wygodnie podczas posiłku pomieścić całą załogę jachtu. Są też rozkładane, po rozłożeniu powstaną dwa dwu-osobowe łóżka i wówczas w mesie tego jachtu Antila 27 wygodnie wyśpią się nawet cztery osoby. Przestrzeni do przechowywania rzeczy na tym jachcie Antila 27 w mesie jest na prawdę sporo. Nad kanapami producent umieścił aż 6 otwieranych szafek, natomiast pod nimi 5 całkiem sporych bakist. Dodatkowa szafka oraz szuflada znajduje się pod stolikiem nawigacyjnym umieszczonym po prawej stronie jachtu za toaletą. Tablica rozdzielcza, panel sterowania ogrzewaniem, radio, wszystkie wskaźniki i woltomierz na tym jachcie Antila 27 zostały zainstalowane po prawej stronie jachtu zaraz nad stolikiem nawigacyjnym. Całe pomieszczenie jest bardzo dobrze oświetlone. W dzień światło wypełnia mesę poprzez duże okna na nadbudówce, natomiast w nocy za sprawą bardzo wydajnego oświetlenia. Temperatura w mesie tego jachtu Antila 27 będzie zawsze dopasowana do twoich potrzeb. W upalne dni dopływ powietrza z zewnątrz zagwarantują otwierane luki i system wentylacji. Z kolei w zimne wieczory mesę jachtu Antila 27 nagrzeje system ogrzewania pokładowego. Dla zapewnienia rozrywki w mesie tego jachtu Antila 27 zamontowaliśmy Tv i radio.

Kambuz na jachcie Antila 27 jest usytułowany po lewej stronie jachtu. Na tym jachcie Antila 27 został wyposażony w dużą lodówkę, kuchenkę gazową, zlewozmywak z ciepłą i zimną wodą oraz mnóstwo szafek i schowków mogących przechować jedzenie oraz naczynia. Co bardzo ważne nad kuchenką gazową znajduje się otwierany luk.

Kabina dziobowa na tym jachcie Antila 27  została wyposażona w wygodne trójkątne łóżko, bakisty znajdujące się pod nim, szafkę na ubrania, jaskółki oraz otwierany luk. Materac w kabinie dziobowej na tym jachcie Antila 27 został wykonany z grubszej i twardszej specjalistycznej gąbki, przez co sen na nim jest dużo przyjemniejszy. Otwierane okno nad łóżkiem posiada wbudowaną roletę i moskitierę. Tak jak każda kabina na tym jachcie Antila 27, tak i ta jest ogrzewana.

Kabina rufowa na tym jachcie Antila 27 jest niebywale przestronna. Wszystko przez to, że jacht ten posiada dwie a nie trzy zamykane kabiny. Kabina rufowa została wyposażona w szafkę na ubrania, łóżko, bakisty znajdujące się pod nim oraz otwierane okno. Nadzwyczaj przyjemny i komfortowy sen w tej kabinie jachtu Antila 27 zapewnią grubsze niż w standardzie, specjalistyczne materace. Kabina rufowa na tym jachcie Antila 27 jest oczywiście ogrzewana.

Łazienka we wnętrzu jachtu Antila 27 jest na prawdę spora. Na naszej jednostce została wyposażona w WC morskie ze zbiornikiem, umywalkę, prysznic, szafki, otwierane okno a nawet w mały kaloryfer. Kaloryfer działa gdy na jachcie jest włączone ogrzewanie. Te praktyczne udogodnienie z pewnością ułatwi suszenie mokrego sztormiaka lub ręcznika. Warto napisać również o gniazdku w tym pomieszczeniu które niewątpliwie przyda się np. do uruchomienia suszarki.

Całe wnętrze jednostki Antila 27 Tam i z powrotem jest bardzo gustowne, praktyczne i komfortowe. Mamy nadzieję, że podczas czarteru będą czuć się w nim Państwo tak jak w domu.

W jakie udogodnienia został wyposażony jacht Antila 27 Tam i z powrotem?

Antila 27 z naszej firmy czarterowej jest niewątpliwie najlepiej wyposażonym jachtem tego typu na Mazurach. Jacht ten posiada w zasadzie wszystkie możliwe udogodnienia, oto niektóre z nich:

Mocny silnik z manetką – na tym jachcie Antila 27 znajduje się silnik marki Tohatsu o mocy 10 KM, który bardzo dobrze radzi sobie z tej wielkości jednostką. Silnik na tym jachcie Antila 27 został wyposażony w manetkę przez co sterowanie nim jest jeszcze prostsze.

Elektrycznie kładziony maszt – na tym jachcie Antila 27 została zainstalowana specjalna wyciągarka, która sprawia, że położenie lub postawienie masztu nie wymaga żadnego wysiłku fizycznego. Jedyne co trzeba zrobić to odpiąć bom, który na jachcie Antila 27 jest stosunkowo lekki.

Elektryczna winda kotwiczna – za sprawą tego udogodnienia wyciąganie kotwicy z wody na tym jachcie Antila 27 podobnie jak postawienie masztu nie wymaga jakiegokolwiek wysiłku fizycznego.

Echosonda, wiatromierz i log – dzięki tym urządzeniom na jachcie Antila 27  będziesz wiedział zawsze z jaka prędkością płyniesz, jaka głębokość jest pod jachtem oraz z jakiego kierunku i z jaka siła wieje wiatr.

Teleskopowy przedłużacz rumpla – dzięki temu udogodnieniu długość przedłużacza będzie idealnie dopasowana do twoich potrzeb.

Szpryc buda – ten jacht Antila 27 wyposażyliśmy w te jakże praktyczne rozwiązanie, które ochroni Państwa od wiatru oraz umożliwi otwarcie wejścia do jachtu podczas deszczu.

Bimini –  Ochroni Państwa od zbyt mocnego słońca oraz od deszczu. Bimini na tym jachcie Antila 27 jest składane oraz łączy się ze szpryc budą w taki sposób że tworzy jedno duże zadaszenie.

Oświetlenie kokpitu – na tym jachcie Antila 27 producent w kokpicie zamontował specjalne wodoodporne oświetlenie, które sprawi, że przebywanie w nim wieczorami będzie dużo łatwiejsze.

Prysznic zewnętrzny – po wyjściu z jeziora na tym jachcie Antila 27 będą mogli Państwo opłukać się świeżą i ciepłą wodą.

Ogrzewanie wnętrza – ten jacht Antila 27 został wyposażony w wielofunkcyjne urządzenie marki Truma, które ogrzewa wnętrze jachtu metodą nadmuchową. Urządzenie jest bardzo wydajne, posiada termostat. Na jachcie Antila 27 każda kabina posiada oddzielny wylot ciepłego powietrza.

System ciepłej wody – wyżej wspomniany system ogrzewania posiada wbudowany bojler, który nagrzewa wodę bez konieczności podłączenia jachtu pod 230v. Urządzenie może więc działać w każdym dowolnym miejscu i czasie.

WC morskie ze zbiornikiem – ten jacht wyposażyliśmy w takie udogodnienie, dzięki czemu nie trzeba już wynosić WC chemicznego. Fekalia z toalety trafiają do zbiornika na fekalia, który można opróżnić w większości nowszych portów, również w naszym porcie macierzystym.

Prysznic w kabinie WC – ten jacht Antila 27 posiada prysznic w toalecie, prysznic posiada oczywiście ciepłą wodę.

Kaloryfer – z pewnością przyda się podczas deszczowych dni, aby wysuszyć np. sztormiak. Co ważne aby uruchomić kaloryfer na tym jachcie Antila 27 nie trzeba być podłączonym do prądu na kei. Urządzenie zasilane jest przez system Truma.

I wiele innych – wyczarteruj od nas jacht Antila 27 Tam i z powrotem i przekonaj się sam. Jacht naprawdę posiada dosłownie wszystko 🙂

inne ważne informacje:

Opinie

Brak opinii dla tego jachtu.