Opinie

Szczegóły

Nautika 830 to propozycja niegdyś największej polskiej stoczni jachtowej Dephia Yachts w odpowiedzi na ogromne zainteresowania jachtami motorowymi typu houseboat. Łódź jest młodszą siostrą większej Nautiki 1000, która zdobyła ogromne uznanie na całym świecie, i pozwoliła ochronić stocznie Delphia przed bankructwem. Jacht okazał się istnym strzałem w dziesiątkę i mimo ogromnego kryzysu w branży jachtowej został przyjęty przez odbiorców bardzo pozytywnie. Kluczem do sukcesu był tu najwyższy komfort oferowany w tym segmencie łodzi oraz bardzo wysoka jakość jej wykonania przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Nasza Nautika 830 to bardzo wygodny jacht motorowy z którym prowadzeniem po krótkim szkoleniu poradzi sobie nawet początkujący motorowodniak. Houseboat Nutika 830 został wyposażony w ekonomiczny silnik Suzuki, który przy spacerowej prędkości 10-15 km/h spala tylko 2-3 litry benzyny na godzinę pracy. Bez dwóch zdań ogromną zaletą łodzi jest dowolnie konfigurowane cabrio (materiałowe ścianki kokpitu) dzięki czemu w pochmurne dni możemy bezstresowo spędzać czas w pełni szczelnym i ogrzewanym kokpicie. W słoneczne dni komfort zapewnią materace przeznaczone do opalania na dziobie oraz materace kokpitowe. Sternik posiada do dyspozycji ster strumieniowy ułatwiający manewrowanie w portach oraz echosondę pozwalającą nie wejść na płyciznę.

Wnętrze jachtu Nautika 830 zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie nawet dla 6-osobowej załogi. Znajdziemy tam: jasną mesę, otwartą kabinę dziobową, zamykaną rufową, obszerny kambuz – kuchnię i dużą jak na tą wielkość łodzi łazienkę. Mesa jachtu Nautika 830 jest nadzwyczaj jasna, wygodna i komfortowa. Znajdziemy tam obszerny kambuz oraz stół który po złożeniu przekształca się w wygodne dwu osobowe łóżko. Kabina dziobowa jak i rufowa została wyposażona w dużą szafkę, otwierany luk zapewniający odpowiednią wentylację i naturalne oświetlenie oraz wylot powietrza z ogrzewania. Łazienka na naszym jachcie Nautika 830 posiada WC morskie ze zbiornikiem na fekalia. Cały jacht jak i kokpit jest ogrzewany wydajnym systemem WEBASTO. Rozrywkę podczas postoju w porcie zapewni radio oraz TV. Nautika 830 tak jak wszystkie jachty w naszej flocie została wyposażona w: najwyższej klasy środki ratunkowe (kapoki, koło ratunkowe, gaśnice) zestaw wytrzymałych cum, odbijacze oraz bosak.

Jacht Nautika 830 może być wynajmowany bez patentu. Przed czarterem wykonujemy szkolenie!

W celu osiągnięcia możliwie najwyższej jakości naszych usług każda jednostka przed rozpoczęciem czarteru jest dokładnie sprawdzany, myty, sprzątany i dezynfekowany. Wszystko po to byś czuł się na pokładzie naszych jachtów maksymalnie komfortowo i bezpiecznie. Wybierz nas i przekonaj się, że wynajem jachtu motorowego na Mazurach to najlepszy sposób na spędzenie wolnej chwili poza domem.
Zapraszamy do rezerwacji czarteru!

Dane techniczne

Długość całkowita: 8.30 m
Szerokość: 2.90 m
Zanurzenie min/max: 0.47
Liczba koi: 6
Max liczba miejsc: 6
Liczba zamykanych kabin: 1
Wysokość w kabinie: 1.90 m
Zbiornik(i) na wodę: 120 l
 Silnik zaburtowy  30 KM

Wyposażenie

  • mocny ster strumieniowy
  • echosonda
  • materace kokpitowe + materace do opalania
  • stolik kokpitowy
  • lodówka
  • ogrzewanie Webasto
  • TV, radioodtwarzacz (CD lub MP3)
  • WC typu morskiego ze zbiornikiem na fekalia

Opinie

Brak opinii dla tego jachtu.