Sprawdź dostępność jachtu Opinie

Szczegóły

Tes 32 Inka Poljacht – czartery jachtów na Mazurach

Tes 32 to jacht, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Jego specyficzną sylwetkę każdy żeglarz rozpozna już z oddali. Jak do tej pory jest to największa jednostka żaglowa produkowana przez stocznię Tes-Yacht.  Tes 32 została zaprojektowana przez ówczesnego właściciela stoczni Tomasza Siwika z naciskiem głównie na komfort i wygodę.

Tes 32 Inka to na pewno jacht bardzo wygodny i komfortowy. Posiada on 3 wygodne zamykane kabiny i bardzo bogate wyposażenie. Ster strumieniowy ułatwi manewrowanie w portach, a TV zapewni rozrywkę podczas niepogody. Kolejnym atutem naszego Tesa 32 jest bardzo dobrze wyposażony kambuz. Znajdziesz tam wszystko co potrzebne do przygotowania posiłków: zlew, kuchenkę gazową, lodówkę a nawet mikrofalówkę. Cały jacht jest ogrzewany wydajnym systemem Truma. Jacht posiada oczywiście wyposażenie obowiązkowe takie jak: koło ratunkowe, kapoki odpowiadające ilości załogi oraz gaśnicę. W naszym magazynie posiadamy również kapoki dla małych dzieci.

Przed każdym wynajmem jachtu każda jednostka jest dokładnie sprawdzana, sprzątana i dezynfekowana. Wszystko po to byś czuł się bezpiecznie i komfortowo. Weź ster w swoje ręce i zapomnij o problemach życia codziennego, z nami poczujesz piękno i spokój Mazur. Zapraszamy do rezerwacji czarteru!

Rezerwacja online:

Zaznacz na kalendarzu daty, aby sprawdzić cenę lub  zarezerwować jacht

Dane techniczne

Długość całkowita: 9.69 m
Szerokość: 2.98 m
Zanurzenie min/max: 0.46 / 1.65
Liczba koi: 8+2
Max liczba miejsc: 10
Liczba kabin: 3
Wysokość w kabinie: 1.95 m
Zbiornik(i) na wodę: 150 l
Wysokość masztu: 12.5 m
Powierzchnia żagli: 35.0 m2
Silnik zaburtowy: 20 KM

Wyposażenie

Wyposażenie dodatkowe:

 • Koło sterowe
 • Silnik z manetką
 • Ster strumieniowy
 • Echosonda
 • Ogrzewanie WEBASTO
 • Lodówka WAECO
 • Mikrofalówka
 • Tv

Wyposażenie standardowe:

 • Sztywny sztag z windą i bramą do kładzenia masztu
 • Grot na pełzaczach z Lazy Jack’iem
 • Komplet środków ratunkowych
 • Sztormreling, kosz dziobowy i rufowy, kaczy dziób
 • Tent (namiot bomowy), stolik kokpitowy
 • Fały sprowadzone do kokpitu
 • Kompletny kambuz z butlą i kuchenką gazową
 • Zlewozmywak z pompką
 • Akumulator, oświetlenie wnętrza
 • Wc chemiczne z płynem do zalania

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda wnętrze jachtu Tes 32 Inka?

Wnętrze jachtu Tes 32 Inka zostało podzielone na 3 części: mesę i kambuz, zamykane kabiny sypialne oraz toaletę. Jacht Tes 32 Inka posiada 3 zamykane kabiny – kabinę na dziobie oraz dwie kabiny na rufie. Dodatkowo 4 osoby mogą spać w mesie.

Mesa jachtu Tes 32 jest bardzo przestronna. Wchodzimy do niej schodząc po zejściówce. Po wejściu naszym oczom ukaże się stół oraz kanapy usytułowane na przeciwko niego. Po prawej stronie od zejścia znajduje się kuchnia czyli kambuz. Kambuz na jachcie Tes 32 jest mały, ale bardzo praktyczny. Znajdziemy tam sporą liczbę schowków, lodówkę, kuchenkę ze zlewozmywakiem oraz mikrofalówkę. Mikrofalówka na jachcie Tes 32 działa jeżeli jacht jest podpięty do prądu. Na kanapach przy dużym stole w mesie jachtu Tes 32 wygodnie usiądzie cała załoga. Kanapy te można przekształcić w dwa dwuosobowe łózka. Wówczas na jachcie może spać nawet 10 osób – 6 w kabinach i 4 w mesie. Pod kanapami znajdują się przestronne bakisty.

Kabiny na jachcie czarterowym Tes 32 są wystarczająco wygodne. Kabina na dziobie jest największa i różni się nieco od dwóch identycznych kabin rufowych. Znajdziemy w niej spore trójkątne łóżko, szafkę, bakisty oraz duży otwierany luk zapewniający odpowiednie oświetlenie i wentylacje. Kabiny na rufie są nieco mniejsze, również zostały wyposażone w szafki oraz bakisty znajdujące się pod materacami. Wszystkie kabiny posiadają wylot ciepłego powietrza z systemu ogrzewania.

Łazienka na jachcie Tes 32 znajduje się na lewej burcie. Została wyposażona w WC chemiczne oraz umywalkę.

Jakie udogodnienia posiada jacht Tes 32 Inka?

Jacht Tes 32 Inka z naszej firmy czarterowej posiada wiele praktycznych udogodnień umilających pobyt na jachcie. Tes 32 Inka został wyposażony w:

Koło sterowe na układzie hydraulicznym – na tym jachcie Tes 32 system koła sterowego działa za pomocą układu hydraulicznego przez co wykonanie ruchu kołem jest bardzo lekkie. Koło porusza się nawet lżej niż kierownica w samochodzie ze wspomaganiem.

Mocny silnik z manetką – ten jacht Tes 32 wyposażyliśmy w mocny silnik o mocy 20 KM marki Honda. Silnik jest umieszczony w studzience. Studnia posiada wentylację dzięki czemu silnik się w niej nie dusi. Manetka została umieszczona na siedzisku sternika przez co osoba prowadząca jacht będzie miała ją zawsze pod ręką.

Bardzo wydajny ster strumieniowy – na tym jachcie Tes 32 moc silnika strumieniowego wynosi aż 3,5 KW dzięki czemu ster strumieniowy bardzo dobrze radzi sobie z tym jachtem nawet przy silnym wietrze bocznym. Joystick steru znajduje się na kolumnie koła sterowego. Wpływanie tym jachtem Tes 32 do portu powinno być więc banalnie proste.

Echosondę – urządzenie te z pewnością pozwoli uniknąć wejścia na mieliznę. Echosonda na tym jachcie Tes 32 została wyposażona w regulowany alarm głębokości przez co nie trzeba nawet na nią spoglądać.

Ogrzewanie – na tym jachcie system ogrzewania działa na gaz. Piec bardzo wydajnie nagrzewa wnętrze całego jachtu Tes 32 metodą nadmuchową nawet gdy temperatura zewnętrzna spadnie poniżej 10 °C. Na tym jachcie Tes 32 każda kabina została wyposażona w oddzielny wylot powietrza z ogrzewania przez co nagrzewanie wnętrza jachtu jest w miarę równomierne.

Lodówkę na 12v – lodówka na jachcie Tes 32 Inka działa na 12v. Mogą korzystać z niej Państwo podczas całego okresu trwania czarteru, bez względu na to czy znajdują się Państwo jachtem w porcie czy też nie. Należy jednak systematycznie monitorować stan naładowania akumulatorów, napięcie nie powinno spaść poniżej 12,5V. Jeżeli maja Państwo zamiar na noc stać jachtem na dziko lub w porcie bez możliwości podłączenia jachtu do prądu, to zaleca się wyłączenie lodówki na noc.

Mikrofalówkę – w kambuzie naszego jachtu Tes 32 znajdą Państwo mikrofalówkę, która z pewnością przyda się podczas podgrzewania posiłków. Mikrofalówka na tym jachcie Tes 32 działa gdy jednostka jest podłączona do zewnętrznego źródła zasilania.

inne ważne informacje:

Czy postój jachtu Tes 32 w porcie macierzystym jest darmowy?

Tak, postój jachtu Tes 32 w naszym porcie macierzystym jest darmowy. Do Państwa dyspozycji oddajemy: duże i wygodne miejsca cumownicze, wodę i prąd na kei, sanitariaty oraz możliwość wyrzucenia odpadów. W porcie mogą stać Państwo przez cały czas trwania czarteru.

O której godzinie można wejść na jacht?

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów każdy nasz jacht przed czarterem jest bardzo dokładnie sprawdzany, sprzątany i dezynfekowany. Proces dezynfekcji jest długotrwały dlatego wydanie jednostki może się nieco opóźnić. Robimy wszystko co w naszej mocy aby jachty wydać Państwu jak najszybciej. Standardowo pierwszy jacht wydajemy około godziny 15:00, ostatni o 20;00. Istnieje możliwość zakupienia dodatkowo płatnej usługi szybkiego wydania jednostki do godziny 13:00. Wówczas zajmujemy się Państwa jachtem w pierwszej kolejności i na pokład można wejść przeważnie już o godzinie 12:00.

Gdzie mogę zostawić samochód czarterując od Państwa jacht Tes 32?

Zalecamy Państwu skorzystanie z parkingu znajdującego się w naszym porcie. Parking jest dodatkowo płatny, kosztuje około 100 zł za tydzień. W dniu odbioru jachtu na czas wypakowania bagaży z samochodu mogą podjechać Państwo niemalże pod samą keje. Następnie należy udać się na miejsce wyznaczone przez obsługę portu. Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalne wózki służące do przetransportowania rzeczy z samochodu na jacht.

Czy na wyposażeniu jachtu Tes 32 Inka są kamizelki ratunkowe w rozmiarze dla dzieci?

Posiadamy dziecięce kapoki. W przypadku czarteru z dziećmi prosimy o poinformowanie osoby wydającej jacht, która je dla Państwa przygotuje.

Jakie uprawnienia są potrzebne do samodzielnego prowadzenia jachtu Tes 32?

Osoba czarterująca jacht żaglowy Tes 32 powinna posiadać co najmniej patent żeglarza jachtowego. Jacht Tes 32 wyposażono w szereg udogodnień ułatwiających pływanie tym jachtem, aczkolwiek polecamy go załogom posiadającym już jakieś doświadczenie w czarterze jachtów na Mazurach.

Czy na jacht Tes 32 mogę zabrać psa lub kota?

Dajemy naszym klientom taką możliwość, jednak po takim czarterze jacht musi zostać dodatkowo posprzątany i zdezynfekowany. Cena takiej usługi to 200 zł.

Czy jacht po czarterze musi zostać posprzątany?

Nie, w naszej firmie czarterowej jachty sprzątane są przez firmę sprzątającą. Po czarterze jachtu wystarczy sklarować ożaglowanie i olinowanie, należy również zostawić czyste naczynia.

Opinie

Tes 32 Dreamer Inka

Ocena jachtu:
10/10
Jakość żeglowania:
9/10
Wyposażenie:
8.5/10
Wygoda:
9.5/10
Marcin Płachta - Tes 32 Dreamer Inka
Czarter od: 08-07-2023Czarter do: 15-07-2023
Wygodny komfortowy, godny polecenia. Żeglowaliśmy w 6 osób, 3 dorosłe osoby + 3 dzieci. Z usług Poljachtu korzystaliśmy kilkukrotnie. Za każdym razem wracaliśmy z przyjemnością i za każdym razem byliśmy zadowoleni. Tes 32 na którym pływaliśmy to dobry, wygodny jacht do rodzinnej żeglugi.
Ocena jachtu:
10/10
Jakość żeglowania:
9/10
Wyposażenie:
8/10
Wygoda:
9/10
Dariusz - Tes 32 Dreamer Inka
Czarter od: 15-07-2023Czarter do: 22-07-2023
Tes 32 to mój ulubieniec. Prawdziwy król Mazur :) Polecam ten jacht, jak i współpracę z właścicielem.
Ocena jachtu:
10/10
Jakość żeglowania:
9/10
Wyposażenie:
9/10
Wygoda:
10/10